Dostawa żywności do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smołdzinie w okresie od 01.09.2025 do 31.07.2026
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SMOŁDZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411664
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411664/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:53
- Lokalizacja
- Smołdzino, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3f153406-3d7b-46bd-8689-2c0fcc187580
- Identyfikator
- 8392815065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ryby mrożone
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411664 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa żywności do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smołdzinie w okresie od 01.09.2025 do 31.07.2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SMOŁDZINIE
1.2.) Oddział zamawiającego: ZSP
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 771554678
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: BOHATERÓW WARSZAWY 48
1.4.2.) Miejscowość: Smołdzino
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-214
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.7.) Numer telefonu: 598117321
1.4.8.) Numer faksu: sekretariat@smoldzino.edu.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@smoldzino.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://smoldzino.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f153406-3d7b-46bd-8689-2c0fcc187580
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411664
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00313888
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa żywności do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smołdzinie w okresie od 01.09.2025 do 31.07.2026
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Grupa VII Ryby Mrożonki
3.9.) Główny kod CPV: 15221000-3 - Ryby mrożone
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2025-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GELATO
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 839-020-61-81
4.3.3.) Ulica: FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA
4.3.4.) Miejscowość: REBLINKO 1
4.3.5.) Kod pocztowy: 76-251
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 40521,65 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00360094/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 33914,59 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |