Rozwój infrastruktury publicznej przy Szkole Podstawowej w Targowiskach w celu zwiększenia dostępności i przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu, w tym osób starszych i z niepełnosprawnościami
Gmina Miejsce Piastowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411678
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411678/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:55
- Lokalizacja
- Miejsce Piastowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e6d23ba-0228-4fde-93f6-141162c16eed
- Identyfikator
- 6842380130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411678 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rozwój infrastruktury publicznej przy Szkole Podstawowej w Targowiskach w celu zwiększenia dostępności i przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu, w tym osób starszych i z niepełnosprawnościami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejsce Piastowe
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440583
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dukielska 14
1.4.2.) Miejscowość: Miejsce Piastowe
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-430
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miejscepiastowe.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.miejscepiastowe.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e6d23ba-0228-4fde-93f6-141162c16eed
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411678
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00117341
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozwój infrastruktury publicznej przy Szkole Podstawowej w Targowiskach w celu zwiększenia dostępności i przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu, w tym osób starszych i z niepełnosprawnościami
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie placu zabaw – obiektu małej architektury na terenie Szkoły Podstawowej w Targowiskach.
W celu realizacji inwestycji, konieczne jest w szczególności wykonanie następującego zakresu robót:
1) Roboty przygotowawcze:
a) wykonanie robót ziemnych,
b) demontaż istniejących urządzeń zabawowych wraz z utylizacją
c) wykonanie fundamentów pod nowe urządzenia placu zabaw,
2) Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw:
a) zestaw zabawowy nr 1,
b) zestaw zabawowy nr 2,
c) huśtawka podwójna (siedzisko proste i bocianie gniazdo),
d) huśtawka podwójna (siedzisko proste+ siedzisko proste)
e) karuzela krzesełkowa,
f) karuzela dla osób niepełnosprawnych,
g) ławka z rowerkiem,
h) ławka z młynkiem,
i) huśtawka wagowa „stojąca”,
j) huśtawka wagowa,
k) bujak sprężynowy x 3 szt.
l) bujak sprężynowy auto,
m) ławka półokrągła x 2 szt.
n) ławka z oparciem.
3) Roboty nawierzchniowe (wykonanie obrzeży z podsypką cementowo-piaskowa, zagęszczenie podłoża, gumowe maty przerostowe).
4) Wykonanie robót wykończeniowych w zakresie humusowania.
5) Wykonanie pozostałych robót koniecznych do wykonania całości zadania (niezbędne do bezpiecznego użytkowania placu zabaw).
6) Wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
3.9.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BDB Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7922302693
4.3.3.) Ulica: Osiedle im. Wojska Polskiego4c lok. 6
4.3.4.) Miejscowość: Jarosław
4.3.5.) Kod pocztowy: 37-500
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 230547,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00193257/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 230547,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |