150/2026 Środek ochrony roślin WESTERN lub równoważny w ilości 180 litrów

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411747
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 10:12
Lokalizacja
Pawłowice, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aad27839-d661-4159-bc87-0e9184cc1b7a
Identyfikator
6750002130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby rolno-chemiczne

Wykonawcy

1 przyznane

AMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL · lot 0
17 490,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411747 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
150/2026 Środek ochrony roślin WESTERN lub równoważny w ilości 180 litrów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice

1.3.) Oddział zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 ZD Pawłowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079728

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mielżyńskich 14

1.5.2.) Miejscowość: Pawłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-122

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zdpawlowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdpawlowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aad27839-d661-4159-bc87-0e9184cc1b7a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


rolnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

150/2026 Środek ochrony roślin WESTERN lub równoważny w ilości 180 litrów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aad27839-d661-4159-bc87-0e9184cc1b7a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390797

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 150/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Środek ochrony roślin WESTERN lub równoważny w ilości 180 litrów.
Opis przedmiotu zamówienia – parametry techniczne i jakościowe wymagane dla produktu równoważnego:
INSEKTYCYD
Preparat w formie płynnego koncentratu, wspomagający ochronę roślin przed szkodnikami poprzez fizyczny mechanizm działania.
Środek tworzący na powierzchni szkodników lepką powłokę polimerową ograniczającą ich aktywność. Preparat przeznaczony do stosowania w uprawach polowych.
Skład:
• związki silikonowe,
• polimery.
Oferowany produkt musi być legalnie dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodnie z przepisami właściwymi dla jego rodzaju i mechanizmu działania.
W celu potwierdzenia zgodności oferowanego środka ochrony roślin z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty kartę produktu, specyfikację techniczną, etykietę środka lub inny dokument producenta potwierdzający wymagane parametry oferowanego produktu.
Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24450000-3 - Wyroby rolno-chemiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17490,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17490,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17490,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ampol-Merol Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8781697424

7.3.3) Ulica: Mikołaja z Ryńska 28a

7.3.4) Miejscowość: Wąbrzeźno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17490,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-04
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy