Remont elewacji budynku schroniska młodzieżowego przy ul. Kartuskiej 245B w Gdańsku w poziomie poddasza.
GDAŃSKI ZESPÓŁ SCHRONISK I SPORTU SZKOLNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411713
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411713/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:02
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4807f5b-2344-4858-a843-e981c0c4b41e
- Identyfikator
- 5842558283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411713 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku schroniska młodzieżowego przy ul. Kartuskiej 245B w Gdańsku w poziomie poddasza.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GDAŃSKI ZESPÓŁ SCHRONISK I SPORTU SZKOLNEGO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000222640
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Grunwaldzka 244
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-314
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: (58) 520 68 50
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@ssm.gda.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gokf.gda.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4807f5b-2344-4858-a843-e981c0c4b41e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411713
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00103371
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont elewacji budynku schroniska młodzieżowego przy ul. Kartuskiej 245B w Gdańsku w poziomie poddasza.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oraz prac konserwatorskich- remont i konserwacja elewacji budynku schroniska młodzieżowego, przy ul. Kartuskiej 245B w Gdańsku, w poziomie poddasza.
2. Budynek jest wpisany do gminnej ewidencji zabytków miasta Gdańska pod nr 2168, znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej z mocy MPZP oraz w strefie ochrony archeologicznej. Obiekt mieści się w otoczeniu dawnego dworu Krzyżowniki, wpisanego do rejestru zabytków województwa pomorskiego pod nr 1975.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje prace remontowe i konserwatorskie elewacji ścian szczytowych w poziomie poddasza, wraz z attykami i zabytkową stolarką oraz facjatką znajdującą się połaci dachu, w szczególności:
1) roboty demontażowe:
a) demontaż siatek zabezpieczających
b) demontaż obróbek blacharskich gzymsów; elementów zabezpieczających i anten
c) skucie luźnej, odspojonej, wierzchniej warstwy tynku
d) skucie uszkodzonej opaski ornamentowej
e) demontaż drewnianej stolarki okiennej oraz detali attyk w celu ich renowacji, konserwacji i ponownego montażu
2) naprawa i konserwacja tynków:
a) oczyszczenie, odgrzybienie i dezynfekcja tynków
b) naprawa i uzupełnienie tynków (ręcznie, metodami konserwatorskimi),
3) wymiana obróbek blacharskich gzymsów oraz samych gzymsów
4) naprawa, konserwacja i odtworzenie detali architektonicznych
5) konserwacja stolarki drewnianej
6) uzupełnienie spoinowania kominów, wykonanie obróbki z blachy.
3.9.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45454100-5 - Odnawianie
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
92522200-8 - Usługi ochrony budynków historycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Prywatna TOMPOL Tomasz Blomberg
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5840300089
4.3.3.) Ulica: ul. Jasieńska 85
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-175
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 436650,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00147108/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 436650,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |