Dostawa Elektronicznej Karty Intensywnej Terapii Kardiologicznej, licencji CGM NETRAAD oraz Oprogramowania do analizy badań CT serca i planowania procedur kardiologicznych/ kardiochirurgicznych

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411725
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411725/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 10:07
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8496e54f-aac5-46d6-847a-b0eaa6e09b19
Identyfikator
5422534985
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania medycznego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411725 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa Elektronicznej Karty Intensywnej Terapii Kardiologicznej, licencji CGM NETRAAD oraz Oprogramowania do analizy badań CT serca i planowania procedur kardiologicznych/ kardiochirurgicznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288610

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A

1.4.2.) Miejscowość: Białystok

1.4.3.) Kod pocztowy: 15-276

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.4.7.) Numer telefonu: 85 831 88 09

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uskwb.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uskwb.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8496e54f-aac5-46d6-847a-b0eaa6e09b19

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411725

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 131525-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zakup jest realizowany w ramach umowy o objęcie wsparciem nr KPOD.07.02-IP.10-0385/25/KPO/3/2025/515, ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia "Kompleksowa poprawa standardu diagnostyki i leczenia pacjentów z chorobami układu krążenia w USKwB" realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia",

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa Elektronicznej Karty Intensywnej Terapii Kardiologicznej, licencji CGM NETRAAD oraz Oprogramowania do analizy badań CT serca i planowania procedur kardiologicznych/ kardiochirurgicznych

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa Elektronicznej Karty Intensywnej Terapii Kardiologicznej wraz z instalacją oraz szkoleniem stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załącznik do formularza oferty - OPZ (pakiet 1)".

3.9.) Główny kod CPV: 48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

42 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TDZ Technika dla zdrowia sp.z.o.o

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182077717

4.3.3.) Ulica: Gen.Władysława Sikorskiego

4.3.4.) Miejscowość: Janów

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-082

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 324000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 333385-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 324000 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy