Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411740
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411740/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:10
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26ac0c48-0905-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6762083306
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411740 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE
1.2.) Oddział zamawiającego: Zamówienia Publiczne
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351564179
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Skarbowa 4
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-121
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@dietl.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zp.dietl.krakow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26ac0c48-0905-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411740
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00267075
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 DO SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
38434000-6 - Analizatory
33124131-2 - Paski odczynnikowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-07-29 do 2026-07-294.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141507942
4.3.3.) Ulica: Al. Jerozolimskie 181 A
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-222
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 390175,96 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00302194/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 357304,29 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |