Dostawa opatrunków
UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY im. L. Zamenhofa w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411751
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411751/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:13
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69126682-fec1-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5422534063
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Opatrunki
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411751 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa opatrunków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY im. L. Zamenhofa w Białymstoku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001406394
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: J. Waszyngtona 17
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-274
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@udsk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.udsk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69126682-fec1-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411751
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00244725
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa opatrunków
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku, ul. J. Waszyngtona 17. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 7 do swz.
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8790166790
4.3.3.) Ulica: Żółkiewskiego 20/26
4.3.4.) Miejscowość: Toruń
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1837,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00371092/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 837,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |