Dostawa różnych artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Lublinie.
Areszt Śledczy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411755
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411755/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:14
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbf34efb-2c9c-4b4f-81a4-94ba379dba4b
- Identyfikator
- 9461829741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411755 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa różnych artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Lublinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000590444
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Poludniowa 5
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-482
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: 817104400
1.4.8.) Numer faksu: 817445715
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: as_lublin@sw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ssdip.bip.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbf34efb-2c9c-4b4f-81a4-94ba379dba4b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411755
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00022764
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa różnych artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Lublinie.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
L.p. Przedmiot zamówienia J.m. Ilość
1Przyprawa do zup w płynie opakowanie do 5 l. l 1 900
2 Sól warzona op. do 25 kg Kg 1 100
3Majeranek otarty op. do 1 kg Kg 30
4 Liść laurowy op. do 1 kg Kg 20
5 Ziele angielskie op. do 1 kg Kg 20
6 Papryka ostra mielona op. do 1 kg Kg 50
7 Pieprz czarny mielony op. do 1 kg kg 50
8 Pieprz ziołowy, op. do 1 kg kg 50
9 Czosnek suszony granulowany, op. do 1 kg kg 50
10 Koperek suszony, op. do 1 kg kg 40
11 Kminek ziarno, op. do 1 kg kg 8
12 Zioła prowansalskie, op. do 1 kg kg 25
13 Kolendra liście suszone, op. do 1 kg kg 10
14 Tymianek, op. do 1 kg kg 10
15 Galaretka o smaku wiśni, op. do 1 kg kg 300
16 Słonecznik łuskany - ziarno, op. do 1 kg kg 25
17 Ketchup gastronomiczny, op. plastikowe 1 kg – 5 kg kg 1 200
18 Majonez gastronomiczny op. plastikowe 1 kg – 5 kg kg 2 500
19 Musztarda gastronomiczna op. plastikowe 1 kg – 5 kg
kg 1 350
20 Ocet spirytusowy 10%, opakowanie 0,5 – 1l l 500
21 Proszek do pieczenia, op. do 1 kg kg 10
22 Cynamon, op. do 1 kg kg 25
23 Herbata czarna granulowana op. do 5 kg kg 2 000
24Napój do rozpuszczania (soki skoncentrowane min. 20% soku skoncentrowanego), op. do 5 l butelka plastikowa l 1 500
25 Przyprawa uniwersalna w proszku, op. do 1 kg kg 450
26 Wafle ryżowe naturalne, op. 50g – 130g kg 300
3.9.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-02-16 do 2026-08-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H. Gracja Jolanta Zdunek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8321110558
4.3.3.) Ulica: A. Mickiewicza 13
4.3.4.) Miejscowość: Siemkowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 98-354
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 80014,02 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00125243/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 65371,45 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |