Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji wydarzeń plenerowych w podziale na dwie części
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411803
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411803/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:29
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f6a5027-d5c1-42e7-b283-27d7e3358e84
- Identyfikator
- 9542770064
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji imprez
Wykonawcy
2 przyznane
ANTON GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrzepice, PL · lot 0
435 420 PLNMUSIC COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
600 240 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411803 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji wydarzeń plenerowych w podziale na dwie części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Ligonia 46
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-037
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@slaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zam_na_usl_spoleczne_i_inne_szczegolne_uslugi/?p=2026%5ETryb+podstawowy%5Eaktualne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji wydarzeń plenerowych w podziale na dwie części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f6a5027-d5c1-42e7-b283-27d7e3358e84
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411803
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034980/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.23 Wydarzenia (RKIP) 1.Makro, mikro i mini wyprawy po regionie z FE 15 wycieczek 2. Po regionie na kole - Rajdy rowerowe po ścieżkach FE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot umowy jest współfinansowany przez Unię Europejską - Pomoc Techniczna FE SL 2021-2027 - w zakresie części I oraz II2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276402
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ-ZP.272.4.6.2026.KD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji czterech mikrowypraw w postaci gier terenowych oraz mini pikników plenerowych pod wspólną nazwą Śladami Funduszy Europejskich.Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ), stanowi Załącznik nr 3a do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy.
Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, znajdują się w Załączniku nr 2a do SWZ
Wykonawca będzie realizował usługę zgodnie z dokumentem "Standardy dostępności dla polityki spójności 2021-2027" do Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027; w szczególności jeśli taka potrzeba wystąpi, np.: wsparcie na wyrównywanie szans (na przykład: asystent osoby z niepełnosprawnością, tłumacz przewodnik, technologie asystujące), a także dostępność infrastrukturalna poszczególnych miejsc:
- Wykonawca powinien uwzględnić osoby ze szczególnymi potrzebami biorące udział w mikrowyprawach. Wykonawca zapewni możliwość udziału osób z psami asystującymi, w tym przygotuje w strefie startu/mety oraz na terenie minipikniku miskę z wodą dla psa asystującego- w zakresie części I
Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.5.) Wartość części: 408317,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa kompleksowego opracowania, przygotowania i przeprowadzenia 4 wydarzeń rowerowych składających się z rajdów rowerowych wraz z piknikiem rodzinnymOpis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ), stanowi Załącznik nr 3b do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy.
Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, znajdują się w Załączniku nr 2b do SWZ
Wykonawca będzie realizował usługę zgodnie z dokumentem "Standardy dostępności dla polityki spójności 2021-2027" do Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027; w szczególności jeśli taka potrzeba wystąpi, np.: wsparcie na wyrównywanie szans (na przykład: asystent osoby z niepełnosprawnością, tłumacz przewodnik, technologie asystujące), a także dostępność infrastrukturalna poszczególnych miejsc:
- Wykonawca powinien uwzględnić osoby ze szczególnymi potrzebami biorące udział w rajdzie – w zakresie części II
Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.5.) Wartość części: 504878,05 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 353010,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 435420,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anton Group Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8952239965
7.3.4) Miejscowość: Krzepice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 435420,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-27Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 600240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 600240,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 600240,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUSIC COMPANY Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5242782150
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 600240,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-27SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt 8.3) niniejszego ogłoszenia - Okres realizacji zamówienia:Dla Części I
Planowany termin mikrowypraw: lipiec/sierpień/wrzesień 2026 r. Ostateczne terminy zostaną ustalone po zawarciu umowy, jednak nie wcześniej niż 11 lipca 2026 i nie później niż do 27 września 2026 roku.
Dla Części II
Planowany termin wydarzeń: sierpień/wrzesień 2026 r. Ostateczne terminy zostaną ustalone po zawarciu umowy, jednak nie później niż do 27 września 2026 roku.
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |