Lokalne Centrum Integracji w Laskowie - modernizacja oraz adaptacja pomieszczeń

GMINA DĄBRÓWKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411807
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411807/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 10:30
Lokalizacja
Dąbrówka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-60296e8c-94c9-4387-a027-2299d6c2f502
Identyfikator
1251334785
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411807 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Lokalne Centrum Integracji w Laskowie - modernizacja oraz adaptacja pomieszczeń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dabrowka.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Lokalne Centrum Integracji w Laskowie - modernizacja oraz adaptacja pomieszczeń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60296e8c-94c9-4387-a027-2299d6c2f502

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411807

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063442/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Lokalne Centrum Integracji w Laskowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356990

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZRS.271.1.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest inwestycja pod nazwą: „Lokalne Centrum Integracji w Laskowie - modernizacja oraz adaptacja pomieszczeń”. Zakres zadania obejmuje.
1) Prace modernizacyjne i adaptacyjne pomieszczeń:
a) kompleksowy remont sali głównej, kuchni, zaplecza kuchennego, pomieszczenia
zmywaka, pomieszczenia gospodarczego i łazienki,
b) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i cieplnej,
c) wymiana lub odnowienie tynków (obłożenie płytą g-k oraz ich szpachlowanie),
posadzek oraz płytek,
d) wymiana stolarki drzwiowej
e) wymiana zewnętrznych drzwi wejściowych
f) montaż konstrukcji sufitu podwieszanego oraz płyt g-k wraz ze szpachlowaniem,
g) montaż parapetów wewnętrznych,
h) montaż nowych elementów wyposażenia stałego (np. meble kuchenne trwale
i) montowane, blaty, zlew, itp.),
j) modernizacja i dostosowanie toalet do wymogów użytkowych (demontaż starej i
montaż nowej armatury łazienkowej).
2) Instalacje wewnętrzne:
a) modernizacja i uzupełnienie instalacji elektrycznej (oświetlenie, gniazda),
b) modernizacja rozdzielnicy elektrycznej,
c) wykonanie lub usprawnienie wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej,
d) wykonanie niezbędnych podłączeń hydraulicznych, elektrycznych i gazowych,

3) Modernizacja systemu grzewczego:
a) montaż klimatyzatorów z funkcją grzania dla sali głównej (ogrzewanie całoroczne),
b) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania dla kuchni, zaplecza kuchennego i toalety,
c) zakup i montaż nowego dwufunkcyjnego pieca gazowego wraz z niezbędnym osprzętem i podłączeniem.
4) Prace wykończeniowe:
a) gładzie, malowanie ścian i sufitów,
b) inne elementy wykończenia konieczne do pełnego uruchomienia Lokalnego Centrum Integracji
Szczegółowy zakres robót budowlanych składających się na przedmiot zamówienia zawiera przedmiar robót załączony do SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W myśl art. 255 pkt 3 ustawy Pzp przywołanego na wstępie, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 200 000,00 zł brutto. Jedyna złożona oferta z ceną 540 772,49 zł brutto przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540772,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540772,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane