Dostawa różnych artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Lublinie.

Areszt Śledczy w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411805
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411805/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 10:29
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbf34efb-2c9c-4b4f-81a4-94ba379dba4b
Identyfikator
9461829741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Buliony

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411805 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa różnych artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Lublinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Lublinie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000590444

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Poludniowa 5

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-482

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.7.) Numer telefonu: 817104400

1.4.8.) Numer faksu: 817445715

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: as_lublin@sw.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ssdip.bip.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbf34efb-2c9c-4b4f-81a4-94ba379dba4b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411805

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00022764

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa różnych artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Lublinie.

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

L.p. Przedmiot zamówienia J.m. Ilość
1 Bulion warzywny w proszku, gat. I, PN-A-94052 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 1000

2 Rosół w proszku o smaku wędzonki,
gat. I, PN-A-94052 lub równoważna,
op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 500

3 Barszcz biały w proszku,
gat. I, PN-A-94050 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 500

4 Barszcz czerwony w proszku,
gat. I, PN-A-94050 lub równoważna, op. szczelne
do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 650

5 Sos do surówek typu sałatkowy w proszku, PN-06/A-86951 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 1000

6 Sos myśliwski w proszku, gat. I, PN-06/A-86951 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
kg 100

7 Sos bolognese w proszku, gat. I, PN-06/A-86951 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
kg 1 500

8 Sos z zielonym pieprzem w proszku, gat. I, PN-06/A-86951 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
kg 80

3.9.) Główny kod CPV: 15891500-5 - Buliony

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-02-16 do 2026-08-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wytwórnia Koncentratów Spożywczych "DORO"

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561006534

4.3.3.) Ulica: Młyńska 30

4.3.4.) Miejscowość: Inowrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 88-100

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 20349,10 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00125243/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 17093,24 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy