„Przebudowa drogi gminnej nr 110505W w miejscowości Ducka Wola, Etap I” na odcinku 1900mb oraz 270mb
Gmina Stromiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411808
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411808/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:30
- Lokalizacja
- Stromiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7bfec06-9ae5-455f-8f13-f4f100e00aa7
- Identyfikator
- 7981426072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411808 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 110505W w miejscowości Ducka Wola, Etap I” na odcinku 1900mb oraz 270mb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stromiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224025
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaski 4
1.5.2.) Miejscowość: Stromiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-804
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486191020
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugstromiec@ugstromiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugstromiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugstromiec.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej nr 110505W w miejscowości Ducka Wola, Etap I” na odcinku 1900mb oraz 270mb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7bfec06-9ae5-455f-8f13-f4f100e00aa7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411808
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056827/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 „Przebudowa drogi gminnej nr 110505W w miejscowości Ducka Wola, Etap I” na odcinku 1900mb oraz 270mb
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZWI.271.1.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2702126,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 110505W w miejscowości Ducka Wola, Etap I” stanowiącego działkę o nr ewidencyjnym 354, obręb geodezyjny 0014 Małe Boże oraz działkę o nr ewidencyjnym 261, obręb geodezyjny 0008 Ducka Wola na odcinku 1900mb, zgodnie z dokumentacją techniczną stanowiącą załącznik nr 10 do niniejszego SWZ.a) Podstawowe parametry techniczne drogi gminnej po przebudowie:
- Droga gminna
- Klasa drogi – dojazdowa (D)
- Kategoria ruchu – KR1
- Prędkość projektowa – 30km/h
- Jezdnia szerokości – 5,00m
- Pobocze szerokości – 0,75m
- Całkowita długość projektowanego odcinka drogi wynosi~ odcinek pierwszy 1900m,
- Powierzchnia jezdni~10850m2
- Spadek poprzeczny jezdni – dwustronny 2%
- Spadek poprzeczny poboczy – 8%
b) Zakres robót objętych przebudową obejmuje:
• Frezowanie istniejących warstw bitumicznych,
• usunięcie warstwy humusu,
• ścinanie istniejących poboczy,
• wykonanie wzmocnienia istniejącej podbudowy drogi,
• wykonanie podbudowy nawierzchni zjazdów,
• wykonanie nawierzchni zjazdów,
• wykonanie oczyszczenia, profilacji i odtworzenia istniejących rowów przydrożnych,
• wykonanie odmulenia, udrożnienia istniejących przepustów,
• wykonanie warstw bitumicznych nawierzchni betonu asfaltowego,
• wykonanie nowych poboczy,
• wykonanie nawierzchni z kostki betonowej – miejsca postojowe,
• obsianie skarp rowów mieszanką traw na warstwie ziemi urodzajnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 1962847,48 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 110505W w miejscowości Ducka Wola, Etap I” stanowiącego działkę o nr ewidencyjnym 354, obręb geodezyjny 0014 Małe Boże oraz działkę o nr ewidencyjnym 261, obręb geodezyjny 0008 Ducka Wola na odcinku 270mb, zgodnie z dokumentacją techniczną stanowiącą załącznik nr 10 do niniejszego SWZ.a) Podstawowe parametry techniczne drogi gminnej po przebudowie:
- Droga gminna
- Klasa drogi – dojazdowa (D)
- Kategoria ruchu – KR1
- Prędkość projektowa – 30km/h
- Jezdnia szerokości – 5,00m
- Pobocze szerokości – 0,75m
- Całkowita długość projektowanego odcinka drogi wynosi~ odcinek drugi 270m
- Powierzchnia jezdni~10850m2
- Spadek poprzeczny jezdni – dwustronny 2%
- Spadek poprzeczny poboczy – 8%
b) Zakres robót objętych przebudową obejmuje:
• Frezowanie istniejących warstw bitumicznych,
• usunięcie warstwy humusu,
• ścinanie istniejących poboczy,
• wykonanie wzmocnienia istniejącej podbudowy drogi,
• wykonanie podbudowy nawierzchni zjazdów,
• wykonanie nawierzchni zjazdów,
• wykonanie oczyszczenia, profilacji i odtworzenia istniejących rowów przydrożnych,
• wykonanie odmulenia, udrożnienia istniejących przepustów,
• wykonanie warstw bitumicznych nawierzchni betonu asfaltowego,
• wykonanie nowych poboczy,
• wykonanie nawierzchni z kostki betonowej – miejsca postojowe,
• obsianie skarp rowów mieszanką traw na warstwie ziemi urodzajnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 230869,43 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2193716,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3312136,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2193716,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BUDROMOST-STARACHOWICE"SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641936388
7.3.3) Ulica: ŚW. ROCHA
7.3.4) Miejscowość: WĄCHOCK
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1962847,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2193716,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3312136,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2193716,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BUDROMOST-STARACHOWICE" SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641936388
7.3.3) Ulica: ŚW. ROCHA
7.3.4) Miejscowość: WĄCHOCK
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230869,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |