Remont łazienek w budynku nr 26 w SOdC w m. Kętrzyn
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411834
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411834/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:36
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f72c8296-70cc-40f7-ad5a-958c266d0dda
- Identyfikator
- 7420007389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411834 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont łazienek w budynku nr 26 w SOdC w m. Kętrzyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510207605
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78
1.4.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: (89) 750 31 88
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wmosg@strazgraniczna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.strazgraniczna.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f72c8296-70cc-40f7-ad5a-958c266d0dda
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411834
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00164832
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt nr FAMI.03.01-IZ.00-0001/24 „Organizowanie powrotów przymusowych oraz powrotów dobrowolnych” Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont łazienek w budynku nr 26 w SOdC w m. Kętrzyn
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Remont łazienek w budynku nr 26 w SOdC w m. Kętrzyn” współfinansowanego z projektu nr FAMI.03.01-IZ.00-0001/24 „Organizowanie powrotów przymusowych oraz powrotów dobrowolnych” Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ, w tym:
a) Załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia - Dokumentacja projektowa;
b) Załącznik nr 2 do Opisu przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
50 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Usługowe Adam Stadnik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7422023151
4.3.3.) Ulica: Adama Mickiewicza 27A
4.3.4.) Miejscowość: Korsze
4.3.5.) Kod pocztowy: 11-430
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 113400,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00298985/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
1. Umowę nie wykonano w pierwotnym terminie. Stosownie do treści protokołu końcowego odbioru robót budowlanych, umowny termin wykonania umowy wynosił 50 dni od dnia zawarcia umowy tj. do dnia 28 lipca 2026 r. W dniu 4 sierpnia 2026 r. Wykonawca zgłosił zakończenie realizacji robót budowlanych, co zostało tego samego dnia potwierdzone przez koordynatora umowy. Wobec powyższego Wykonawca pozostał w zwłoce wynoszącej 7 dni.2. Nie dokonywano płatności z tytułu zrealizowanej umowy opiewającej na kwotę 113 400,00 zł brutto. W dniu 11 sierpnia 2026r. do siedziby W-MOSG wpłynęła faktura za wykonane roboty budowlane na w ww. kwotę. Zgodnie z zapisami umowy prawidłowo wystawiona przez Wykonawcę faktura VAT wraz z dostarczonymi do Zamawiającego wymaganymi dokumentami dotyczącymi Podwykonawstwa w przypadku zgłoszenia Podwykonawców i dalszych podwykonawców, płatna będzie w terminie 30 dni od daty otrzymania faktury wraz z kompletem dostarczonych do Zamawiającego wymaganych dokumentów.
3. W trakcie realizacji zamówienia koordynator umowy na bieżąco kontrolował postęp realizowanych robót budowlanych na terenie obiektu. Dodatkowo dokonano kontroli zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w zakresie zapisów art. 95 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ujętych w umowie – czynności kontrolne potwierdziły spełnienie przez wykonawcę wymogu zatrudnienia przewidzianego w zawartej umowie.
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |