Usługi prania
Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411837
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411837/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:38
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e026f92b-a8d4-42c2-9461-4cc478c1907b
- Identyfikator
- 6711043248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411837 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi prania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330392390
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: C. K. Norwida 3
1.4.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.4.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.4.7.) Numer telefonu: +48 94 355 20 10
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niwa.info.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niwa.info.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e026f92b-a8d4-42c2-9461-4cc478c1907b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411837
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00286348
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi prania
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi prania obejmujące swoim zakresem pranie wodne: bielizny pościelowej, ręczników, koców, szlafroków, bielizny gastronomicznej, odzieży roboczej, firan, zasłon, zaciemniaczy, lambrekinów, falban, materacy i przekładek, kołder, poduszek, narzut, pranie ręczne firan ozdobnych, rolet rzymskich, dezynfekcję: materacy i przekładek, kołder i poduszek, maglowanie, prasowanie, naprawy krawieckie – bieżącą reperację (szycie, doszywanie guzików, zszywanie rozdarć), składanie, wyselekcjonowanie prania uszkodzonego w wyniku prania lub zużycia, transport od i do Zamawiającego, nieodpłatne udostępnienie wózków do przewożenia bielizny. Łączne prognozowane zapotrzebowanie w okresie przewidzianym na realizacje umowy usług prania wynosi 9235 kg asortymentu. Ilość i rodzaj asortymentu określono w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji Opis przedmiotu zamówienia - Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Zamawiający wymaga, zgodnie z dyspozycją art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji zamówienia, tj. czynności prania, suszenia, prasowania, maglowania, dezynfekcji, składania, wyselekcjonowania prania uszkodzonego w wyniku prania lub zużycia, wykonywania drobnych napraw, transportu wraz z rozładunkiem i załadunkiem w trakcie realizacji zamówienia. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób, jak i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełniania tych wymagań określone zostały w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.
3.9.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
98311000-6 - Usługi odbierania prania
98315000-4 - Usługi prasowania
98393000-4 - Usługi krawieckie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-144.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): INCLEEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367048057
4.3.3.) Ulica: Portowa 6B
4.3.4.) Miejscowość: Darłowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 76-150
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 42481,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00305764/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 41770,15 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy - Usługi |