Zagospodarowanie terenu na cele turystyczne w miejscowości Rzepiennik Biskupi w gminie Rzepiennik Strzyżewski

Gmina Rzepiennik Strzyżewski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411838
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411838/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 10:38
Lokalizacja
Rzepiennik Strzyżewski, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2dbaa5a-5156-4852-8c07-8432eda0ec05
Identyfikator
9930656314
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniCiesielskie elementy budowlane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411838 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu na cele turystyczne w miejscowości Rzepiennik Biskupi w gminie Rzepiennik Strzyżewski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzepiennik Strzyżewski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660884

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rzepiennik Strzyżewski 400

1.4.2.) Miejscowość: Rzepiennik Strzyżewski

1.4.3.) Kod pocztowy: 33-163

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.4.7.) Numer telefonu: 14 653 05 01

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rzepiennik@rzepiennik.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzepiennik.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2dbaa5a-5156-4852-8c07-8432eda0ec05

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411838

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00140791

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zagospodarowanie terenu na cele turystyczne w miejscowości Rzepiennik Biskupi w gminie Rzepiennik Strzyżewski

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zamówienie obejmuje następujące elementy:
- Zagospodarowanie terenu wraz z budową wiaty turystycznej – działki nr 59 i 60
- Zagospodarowanie terenu na cele turystyczne – działki nr 44/2, 42 i 20

3.9.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

44230000-1 - Ciesielskie elementy budowlane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

110 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo – Budowlany Łukasz Rejkowicz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 852707659

4.3.3.) Ulica: Gen. Andersa 8

4.3.4.) Miejscowość: Gromnik

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-180

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 469425,23 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00223596/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność wykonania robót dodatkowych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Roboty dodatkowe

5.4.6.) Wartość zmiany: 121222,88

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 590648,11 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane