Budowa kortu do gry w padla na działce nr ewid. 65 obręb Wiewiórów
Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Stokrotka”
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411908
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411908/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:56
- Lokalizacja
- Lgota Wielka, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a5e9873-8b9c-4336-ad1b-3694f267706a
- Identyfikator
- 7722406123
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411908 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kortu do gry w padla na działce nr ewid. 65 obręb Wiewiórów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Stokrotka”
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 361847509
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiewiórów 50a
1.5.2.) Miejscowość: Lgota Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-565
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karolina.molka@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: brak.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a5e9873-8b9c-4336-ad1b-3694f267706a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Stokrotka”
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kortu do gry w padla na działce nr ewid. 65 obręb Wiewiórów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a5e9873-8b9c-4336-ad1b-3694f267706a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411908
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
POPRAWA DOSTĘPU DO MAŁEJ INFRASTRUKTURY PUBLICZNEJ w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju realizowanej przez LGD „Kraina Wielkiego Łuku Warty” w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350335
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 359967,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kortu do gry w padla zlokalizowanego przy budynku świetlicy wiejskiej, na działce nr 65, obręb 0008 Wiewiórów, gmina Lgota Wielka.
W zakres prac wchodzą:
1) roboty przygotowawcze:
- zabezpieczenie terenu budowy przed osobami postronnymi,
- wykonanie demontaży istniejącego wyposażenia terenu,
- uporządkowanie terenu z nieczystości,
2) roboty budowlane (ziemne) - makroniwelacja terenu oraz inne niezbędne prace ziemne potrzebne na wykonanie całości zamierzenia budowlanego,
3) roboty budowlane (konstrukcyjne i montażowe):
- budowa płyty kortu do gry w padla z nawierzchni z trawy sztucznej (pełnowymiarowe pole o wymiarach 10,0 x 20,0m).
- budowa opaski technologicznej o nawierzchni z kostki brukowej wokół płyty kortu,
- budowa ogrodzenia boiska,
4) dostawa wyposażenia - wyposażenie pola kortu do gry w padla (Słupki do mocowania siatki do padla – 1 kpl, Tuleje montażowe słupków do padla – 2 szt, Siatka do padla - 1 kpl, Dekle maskujące tuleje wraz z ramą - 1 kpl.).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja projektowa, STWiOR, przedmiar robót - załącznik nr 7 do SWZ.
W przypadku rozbieżności pomiędzy postanowieniami Dokumentacji projektowej oraz niniejszej SWZ (w szczególności projektowanych postanowień umowy) przyjmuje się, że pierwszeństwo mają zapisy SWZ.
Uwaga:
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiar robót pełni wyłącznie funkcję informacyjną i nie stanowi podstawy do obliczenia ceny przez Wykonawcę.
2. Zamawiający wymaga by czynności w zakresie wykonania robót branży konstrukcyjno – budowlanej wykonywane były przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę, Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. - Kodeks pracy (t.j.: Dz. U. z 2025r. poz. 277 ze zm.). Osoby wymienione w zdaniu pierwszym nie mogą wykonywać żadnych czynności na Terenie budowy bez zatrudnienia w ramach stosunku pracy u Wykonawcy, Podwykonawców robót lub usług. Wymaganie to nie dotyczy kierownika budowy, kierowników robót, dostawców materiałów na budowę, osób wykonujących usługi sprzętowe i transportowe, o ile czynności te nie stanowią stosunku pracy na gruncie przepisów Kodeksu pracy (np. samozatrudnienie). Wykonawca, Podwykonawcy i dalsi Podwykonawcy uwzględnią w umowach zawieranych w związku z wykonaniem niniejszej umowy koszty pracy, których wartość nie może być niższa od minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002r., o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (t.j.: Dz. U. 2024r. poz. 1773).
3. Przed rozpoczęciem robót Wykonawca zobowiązany jest oznakować teren budowy (tablice informacyjne, ostrzegawcze) oraz powiadomić właścicieli działek sąsiednich i ewentualne osoby przebywające na działkach sąsiednich o prowadzonych robotach.
4. Prace uzupełniające wymagane przez Zamawiającego - wykonanie dokumentacji powykonawczej w języku polskim (oprawionej w segregatory ze szczegółowym spisem treści) zawierającej co najmniej:
a) oryginał/kserokopię wewnętrznego dziennika budowy,
b) oryginał pisemnego oświadczenia Kierownika Budowy:
• o wykonaniu robót zgodnie z projektem budowlanym oraz ustawą Prawo budowlane,
• o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku terenu budowy, a także dróg, ulic, sąsiednich nieruchomości, budynków i/lub lokali,
• o odpowiednim zagospodarowaniu terenów przyległych do budowy umożliwiającym właściwą eksploatację wybudowanego obiektu.
c) zestawienie wbudowanych materiałów wraz z dokumentami potwierdzającymi dopuszczenie ich do stosowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
d) oryginał/kopię dokumentacji projektowej powykonawczej - podpisanej przez Kierownika Budowy/Kierowników Robót,
e) wykaz zmian istotnych (jeżeli miały miejsce) z załącznikiem graficznym, podpisany przez Kierownika Budowy, Kierownika Robót odpowiedniego do charakterystyki branży, której dotyczy zmiana, Inspektora Nadzoru, Projektanta, wraz z dokumentami potwierdzającymi prawidłową legalizację tych zmian,
f) protokoły z badań wykonanych w trakcie realizacji prac budowlanych,
g) wersję elektroniczną dokumentów odbiorowych oraz dokumentacji powykonawczej na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.
5. Zamawiający informuje, że tam, gdzie w SWZ, w szczególności w Dokumentacji projektowej przedmiot zamówienia został opisany przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą słowa „lub równoważne”.
Zamawiający wskazuje, że obowiązek zgłoszenia w ofercie rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w opisie przedmiotu zamówienia i wykazania równoważności leży po stronie wykonawcy. Zamawiający wymaga, aby wykonawca przedstawił już w jego ofercie dowody równoważności w sposób określony w art. 101 ust. 5 i 6 Pzp.
Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych.
Zamawiający nie dokonał opisu przedmiotu zamówienia w sposób wskazany w art. 99 ust. 5 i 6 Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 329824,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 461250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329824,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RPK GROUP Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1231499721
7.3.3) Ulica: Kineskopowa 1/E
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329824,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |