Przebudowa i remont dróg dojazdowych i wewnętrznych na terenie sołectw Karłowiec i Grudza z podziałem na zadania
Gmina Mirsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411919
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411919/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 10:58
- Lokalizacja
- Mirsk, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-308a3e76-2675-4504-89c6-a2b6f7fe0066
- Identyfikator
- 6161008487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411919 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg dojazdowych i wewnętrznych na terenie sołectw Karłowiec i Grudza z podziałem na zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mirsk
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821693
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Wolności 39
1.4.2.) Miejscowość: Mirsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 59-630
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.7.) Numer telefonu: gmina@mirsk.pl
1.4.8.) Numer faksu: gmina@mirsk.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mirsk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mirsk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-308a3e76-2675-4504-89c6-a2b6f7fe0066
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411919
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00243928
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa i remont dróg dojazdowych i wewnętrznych na terenie sołectw Karłowiec i Grudza z podziałem na zadania
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 1 – Realizacja zamówienia polega na wykonaniu przebudowy drogi w ramach zadania inwestycyjnego pn.” „Karłowiec – droga dojazdowa do gruntów rolnych”
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KAMA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 541506500
4.3.3.) Ulica: ul. Ignacego Daszyńskiego 16F
4.3.4.) Miejscowość: Mysłakowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 58-533
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 507060,12 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00303506/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 507060,12 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |