„Budowa sieci kablowych i słupów oświetleniowych na ulicach Łąkowej i Miłosza oraz placach rekreacyjnych przy ulicach Sędzickiego i Topolowej w Rumi”
GMINA MIEJSKA RUMIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00456601
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00456601/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-13 14:02
- Lokalizacja
- Rumia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88609aa0-39de-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5882367750
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456601 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sieci kablowych i słupów oświetleniowych na ulicach Łąkowej i Miłosza oraz placach rekreacyjnych przy ulicach Sędzickiego i Topolowej w Rumi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA RUMIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sobieskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Rumia
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-230
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.rumia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rumia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_rumia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa sieci kablowych i słupów oświetleniowych na ulicach Łąkowej i Miłosza oraz placach rekreacyjnych przy ulicach Sędzickiego i Topolowej w Rumi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88609aa0-39de-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456601
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00396459
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 706278,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kablowych i słupów oświetleniowych na ulicach Łąkowej i Miłosza oraz placach rekreacyjnych przy ulicach Sędzickiego i Topolowej w Rumi.
2) Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) aktualizację uzgodnień zawartych w:
• Projektach Technicznych,
• Projektach Zagospodarowania Terenu
• Warunkach przyłączeń w Enerdze Operator w oddz. Gdynia.
b) wykonanie wykopów, ułożenie w nich kabli oraz bednarki zasypanie wykopów /łączna długość poszczególnych odcinków 1244 mb/,
c) zdemontowanie płyt YOMB, kostki brukowej i płyt chodnikowych z powierzchni 96,5 m². Po ułożeniu kabli i zamontowaniu punktów oświetleniowych ponowne odtworzenie powierzchni twardych,
d) zamontowanie fundamentów oraz słupów oświetleniowych wraz z naświetlaczami:
• ulica Łąkowa – 12 sztuk,
• ulica Miłosza – 4 sztuki,
• plac rekreacyjny przy ulicy Sędzickiego – 11 sztuk /12 naświetlaczy/,
• plac rekreacyjny przy ulicy Topolowej – 9 sztuk.
e) zamontowanie kompletnie wyposażonych szaf zasilająco – sterujących, wyposażonych i przystosowanych do zamontowania liczników energii elektrycznej – 5 sztuk /w tym przy ul. Łąkowej 2 sztuki/.
f) wykonanie dokumentacji powykonawczej zawierającej protokoły pomiarów elektrycznych rezystancji, ciągłości przewodów, uziemienia ochronnego, instalacji piorunochronnej.
3) Przedmiot zamówienia obejmuje lokalizacje:
a) ulica Łąkowa na odcinku 512 mb,
b) ulica Miłosza na odcinku 160 mb,
c) Plac rekreacyjny przy ulicy Sędzickiego, obwód około 338 mb.
d) Plac rekreacyjny przy ulicy Topolowej, obwód około 234 mb.
4) Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się i do wykonania prac zgodnie ze dokumentacją załączoną do postępowania.
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki:
a) Specyfikacja Techniczna (ST) – załącznik A do SWZ,
b) Projekty Techniczne – załącznik B do SWZ,
c) Przedmiary robót budowlanych – załącznik C do SWZ,
d) Wzór umowy – załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337020,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234850,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MRC Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581672851
7.3.3) Ulica: Gniewska
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-047
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234850,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania robót budowlanych w terminie do 90 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, tj. do dnia 06.11.2024 r.| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |