Usługi społeczne dla uczestników projektu pn.: „CUS w Zagnańsku - nowe możliwości dla mieszkańców!” – diagnostyka i zajęcia

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ZAGNAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411970
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411970/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 11:11
Lokalizacja
Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0391b11a-30b1-485e-9461-8b95c6fc26d8
Identyfikator
9590925903
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ENT lub audiologiczneRóżne usługi w dziedzinie zdrowiaUsługi społeczneUsługi szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Wykonawcy

3 przyznane

PAULINA RYDZŁódź, PL · lot 0
45 670,5 PLN
PAULINA RYDZŁódź, PL · lot 1
230 284 PLN
PAULINA RYDZŁódź, PL · lot 2
27 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411970 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi społeczne dla uczestników projektu pn.: „CUS w Zagnańsku - nowe możliwości dla mieszkańców!” – diagnostyka i zajęcia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ZAGNAŃSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290505181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Turystyczna 86

1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cuszagnansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cuszagnansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0391b11a-30b1-485e-9461-8b95c6fc26d8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi społeczne dla uczestników projektu pn.: „CUS w Zagnańsku - nowe możliwości dla mieszkańców!” – diagnostyka i zajęcia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0391b11a-30b1-485e-9461-8b95c6fc26d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411970

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00059986/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Usługi społeczne dla uczestników projektu pn.: „CUS w Zagnańsku - nowe możliwości dla mieszkańców!” – diagnostyka i zajęcia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn.: CUS w Zagnańsku - nowe możliwości dla mieszkańców współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308127

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3NM/CUS/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 1 – DIAGNOSTYKA I PROFILAKTYKA ZDROWIA DZIECI – DIAGNOZA AUDIOLOGICZNA
Wymiar usługi: 85 badań
1. Informacje ogólne:
1) Na koszt 1 (jednej) jednostki usługowej składa się dwa spotkania:
- pierwsze spotkanie podczas którego przeprowadzane jest badanie dziecka obejmujące wywiad i diagnostykę oraz
- drugie spotkanie o charakterze konsultacyjno-profilaktycznym z rodzicem/opiekunem prawnym dziecka objętego badaniem, celem omówienia wyników badania i wskazówkami do dalszego postępowania.
2) Badaniami przesiewowymi objęte zostaną dzieci w wieku od 5-go roku życia.
3) Wykonawca do wykonania badań przesiewowych zapewnia specjalistów posiadających kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania usług objętych zamówieniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121240-7 - Usługi ENT lub audiologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia

4.5.5.) Wartość części: 46750,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 2 – ZAJĘCIA W KLUBACH SENIORA
Zadanie 1 – Mnemotechniki – Kluby Seniora w Samsonowie i Chrustach
Liczba godzin: 360 godzin dydaktycznych łącznie dla obu klubów.
Wielkość grupy: Grupa: Klub Seniora w Samsonowie – 20 osób; Klub Seniora w Chrustach – 15 osób.
Zadanie 2 – Mnemotechniki – Klub Seniora w Zagnańsku
Liczba godzin: 180 godzin dydaktycznych
Wielkość grupy: Grupa: 15 osób
Zadanie 3 – Zajęcia z jogi dla seniorów – Klub Seniora w Zagnańsku
Zajęcia ruchowe wspierające sprawność fizyczną i dobrostan psychiczny seniorów.
Liczba godzin: 46 godzin dydaktycznych
Wielkość grupy: Grupa: 15 osób
Zadanie 4 – Poradnik dla seniora – Klub Seniora w Zagnańsku
Zajęcia edukacyjne z zagadnień prawnych.
Liczba godzin: 48 godzin dydaktycznych
Wielkość grupy: Grupa: 15 osób

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 292120,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 3 – ZAJĘCIA DLA RODZIN – ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY I BEZPIECZEŃSTWA ZBIOROWEGO
Wymiar usługi: 120 godzin dydaktycznych (2 edycje po 60 godzin dydaktycznych x 2 grupy)
Wielkość grupy: 15 osób

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45670,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45670,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45670,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BPR Consulting Paulina Rydz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7632055973

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-540

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45670,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230284,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252680,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230284,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BPR Consulting Paulina Rydz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7632055973

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-540

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230284,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BPR Consulting Paulina Rydz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7632055973

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-540

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi