Przebudowa dróg gminnych nr 190790C, 190787C, 190784C na terenie Gminy Choceń
GMINA CHOCEŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411944
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411944/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:05
- Lokalizacja
- Choceń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-254cef89-da2b-4117-8fdc-d2b8761b5f8f
- Identyfikator
- 8882959601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411944 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych nr 190790C, 190787C, 190784C na terenie Gminy Choceń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCEŃ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866821
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Sikorskiego 12
1.4.2.) Miejscowość: Choceń
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-850
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.4.7.) Numer telefonu: 542846617
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: hania.piastowska@chocen.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.chocen.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-254cef89-da2b-4117-8fdc-d2b8761b5f8f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411944
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00476129
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa dróg gminnych nr 190790C, 190787C, 190784C na terenie Gminy Choceń
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa dróg gminnych nr 190790C, 190787C, 190784C na terenie Gminy Choceń.
1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty drogowe w zakresie:
- roboty rozbiórkowe,
- roboty ziemne,
- ustawienie krawężników i obrzeży,
- chodniki, zjazdy z kostki,
- roboty bitumiczne jezdnia, ścieżka rowerowa,
- roboty bitumiczne zjazdy,
- odwodnienie, roboty wykończeniowe.
1.3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Projekt budowlany, Projekt zagospodarowania terenu, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót, Projekt Stałej Organizacji Ruchu oraz Przedmiar robót
3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
9 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe LUX-DOM Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8880205849
4.3.3.) Ulica: Papieżka 11
4.3.4.) Miejscowość: Włocławek
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-800
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1052702,88 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00598769/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1052702,88 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |