Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

Regionalny Szpital w Kołobrzegu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411945
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411945/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 11:05
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-779d3678-4e4c-4bdf-9a5d-83542fdc58c2
Identyfikator
6711030263
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczneDodatkowe usługi inżynieryjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411945 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Szpital w Kołobrzegu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311496

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ppor. Łopuskiego 31-33

1.4.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.4.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: Izabela.Kulakowska@szpital.kolobrzeg.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.kolobrzeg.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-779d3678-4e4c-4bdf-9a5d-83542fdc58c2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411945

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 220940-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 7

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 12

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 17

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 20

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 23

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 25

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 36

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 37

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 43

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 44

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 47

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 48

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 49

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 52

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 53

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 71336000-2 - Dodatkowe usługi inżynieryjne

Umowa dla części nr 54

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 56

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 59

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 66

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 73

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 75

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 78

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 80

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 88

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 91

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 102

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 103

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 105

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 108

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 113

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 116

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 122

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 123

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 128

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 132

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 135

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 138

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 153

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 159

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 161

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 163

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 173

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 178

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 195

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 206

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 207

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

3649446,90

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 212

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

3649446,90

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 224

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

3649446,90

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 226

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

3649446,90

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 236

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

3649446,90

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 238

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

3649446,90

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 248

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 250

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 252

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 264

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 266

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 268

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Umowa dla części nr 292

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych:leków

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-08

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Farmacol-logistyka Sp. z o.o.

4.3.4.) Miejscowość: Katowice

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1140190,64 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 383135-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

błędnie określono date zakończenia umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

poprawiono datę zakończenia umowy

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

nie wykorzystano wartości umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

przedłużono termin realizacji umowy

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 606314,13 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy