„9/26 – Wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń, w tym napraw dla Części 1”
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411946
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411946/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:05
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cd3c2be0-567f-40e8-8eb6-3d6bd4633bc8
- Identyfikator
- 5471842468
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411946 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„9/26 – Wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń, w tym napraw dla Części 1”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070621590
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Armii Krajowej 101
1.4.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-316
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@hospital.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.hospital.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd3c2be0-567f-40e8-8eb6-3d6bd4633bc8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411946
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 103613-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„9/26 – Wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń, w tym napraw dla Części 1”
Umowa dla części nr 48
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń wyszczególnionych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, wg zestawienia ilościowego określonego w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących dla Części 2-143 – Załącznik Nr 4b do swz.
2. Pod pojęciem przeglądu technicznego aparatury medycznej i urządzeń, o którym mowa w ust. 1, rozumie się wykonanie czynności, których zakres określa dokumentacja serwisowa producenta danego urządzenia.
3. Wszystkie zainstalowane elementy, części i podzespoły aparatury medycznej i urządzeń w trakcie wykonywania przeglądu technicznego muszą być nowe (tj. nienaprawiane i nieregenerowane).
4. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
3.9.) Główny kod CPV: 50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „Greenpol” Instytut Kształtowania Środowiska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9290100334
4.3.3.) Ulica: ul. S. Żeromskiego 10/4
4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 65-066
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1472,31 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 410098-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1472,31 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |