Przebudowa drogi gminnej nr 007415F w miejscowości Bożnów, gmina Żagań - etap II
GMINA ŻAGAŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411948
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411948/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:06
- Lokalizacja
- Żagań, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8bb5d7ad-6a85-47ba-b413-32dbe6eee0db
- Identyfikator
- 9241001069
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411948 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 007415F w miejscowości Bożnów, gmina Żagań - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻAGAŃ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770497
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 9
1.4.2.) Miejscowość: Żagań
1.4.3.) Kod pocztowy: 68-100
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminazagan.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazagan.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bb5d7ad-6a85-47ba-b413-32dbe6eee0db
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411948
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00196615
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa drogi gminnej nr 007415F w miejscowości Bożnów, gmina Żagań - etap II
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 007415F w miejscowości Bożnów, gmina Żagań - ETAP II, zlokalizowanej na działce ewid. 3391/2 obręb 0002 Żagań i na działkach ewid. nr 826 i 557/4 obręb 0001 Bożnów. Zadaniem drogi jest komunikacja i obsługa przyszłej zabudowy jednorodzinnej powstającej w obszarze inwestycji, ale również komunikacja mieszkańców Bożnowa z Żaganiem. Odcinek planowany do przebudowy posiada łączną długość 912,00m i biegnie pasem drogowym drogi gminnej nr 007415F - dz. ewid. 3391/2 i 826 w kierunku Małego Bożnowa (Machowa) oraz wchodzi zjazdem na działkę drogową nr 557/4. zadanie dotyczy nawierzchni jezdni i zjazdów na drogi wewnętrzne
3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
122 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Fuchs R.J.K. Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252101751
4.3.3.) Ulica: Wojska Polskiego 100C
4.3.4.) Miejscowość: Nowa Sól
4.3.5.) Kod pocztowy: 67-100
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 954426,85 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00244012/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 954426,85 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |