Dostawa sprzętu do zabiegów embolizacji
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K.Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411964
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411964/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:10
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c85ac236-1cc9-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 9542274017
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411964 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu do zabiegów embolizacji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K.Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001325767
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ceglana 35
1.4.2.) Miejscowość: Katowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 40-514
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: soberska@uck.katowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.uck.katowice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c85ac236-1cc9-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411964
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Numer publikacji ogłoszenia: 243144-2024 Numer wydania Dz.U. S: 81/2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu do zabiegów embolizacji
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 2 - Koszula naczyniowa, cewnik aspiracyjny, zestaw aspiracyjny, mikrocewnik,
spirala odczepiana, urządzenie do odczepiania spiral, zbiornik - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,2 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 33184100-4 - Implanty chirurgiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Penumbra Europe GmbH
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: DE 815054796
4.3.3.) Ulica: Am, Borsigtum 44
4.3.4.) Miejscowość: Berlin
4.3.5.) Kod pocztowy: 13057
4.3.7.) Kraj: Niemcy
4.4.) Wartość umowy: 1114128,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Numer publikacji ogłoszenia: 427566-2024 Numer wydania Dz.U. S: 138/2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wydłużenie czasu trwania umowy z powodu niewykorzystania asortymentu w terminie obowiązywania umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wydłużenie czasu trwania umowy z powodu niewykorzystania asortymentu w terminie obowiązywania umowy do terminu 30.07.2026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 398271,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Wartość netto = wartości brutto, należny podatek VAT przeniesiony na Zamawiającego| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |