„Remont lokalu mieszkalnego nr 6 w budynku przy ul. 11 Listopada 134 w Wałbrzychu – zaprojektuj i wybuduj”
Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411966
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411966/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:10
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c5abfd3-eba1-4b17-b0e4-98bff9bcc81e
- Identyfikator
- 8862608287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411966 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont lokalu mieszkalnego nr 6 w budynku przy ul. 11 Listopada 134 w Wałbrzychu – zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891337815
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Generała Andersa 48
1.4.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-304
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzbwalbrzych.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbwalbrzych.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c5abfd3-eba1-4b17-b0e4-98bff9bcc81e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411966
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00485007
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Remont lokalu mieszkalnego nr 6 w budynku przy ul. 11 Listopada 134 w Wałbrzychu – zaprojektuj i wybuduj”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej uzgodnionej z Zamawiającym, następnie uzyskanie przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego wszelkich koniecznych zgód, decyzji i pozwoleń wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu do wykonania robót, pozwalających na wykonanie robót budowlanych zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, polegajacych na remoncie lokalu mieszkalnego nr 6 zlokalizowanego przy ul. 11 Listopada 134 w Wałbrzychu, w tym uzyskanie opinii konserwatora zabytków (jeżeli jest to konieczne), jak również stosownego dokumentu pozwalającego na użytkowanie lokalu mieszkalnego – zgodnie z art. 30 Ustawy Prawo budowlane.
W przypadku, gdy zakres prac remontowych jakie należy przeprowadzić w lokalu będacym przedmiotem zamówienia, nie będzie wymagał uzyskania ani pozwolenia na budowę, ani zgłoszenia stosownemu organowi aministracji architektoniczno-budowlanej, wówczas wraz z dokumentacją projektową Wykonawca składa stosowne oświadczenie informujące, że przedmiotowy zakres prac budowlanych nie wymaga dokumentów, o których mowa powyżej.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRIMEZ Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8862983335
4.3.3.) Ulica: ul. Jaworowa 15
4.3.4.) Miejscowość: Wałbrzych
4.3.5.) Kod pocztowy: 58-306
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 149448,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00558710/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 149448 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |