„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych dla potrzeb prokuratur okręgu świdnickiego”
PROKURATURA OKRĘGOWA W ŚWIDNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411975
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411975/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:11
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25f9d83b-8e97-4e9e-9c6d-4b9020657af4
- Identyfikator
- 8841841788
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411975 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych
dla potrzeb prokuratur okręgu świdnickiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA OKRĘGOWA W ŚWIDNICY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569800
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 1 Maja 21
1.4.2.) Miejscowość: Świdnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg.poswi@prokuratura.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swidnica.po.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25f9d83b-8e97-4e9e-9c6d-4b9020657af4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411975
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00185329
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych
dla potrzeb prokuratur okręgu świdnickiego”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej dostawy paliwa gazowego (sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucyjnej) – gazu ziemnego wysokometanowego typu E przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 kPa do instalacji znajdujących się w budynkach prokuratur okręgu świdnickiego. Wykaz prokuratur, dla których będą świadczone usługi:
1) Prokuratura Okręgowa w Świdnicy przy ul. 1 Maja 21,
2) Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu przy Pl. Magistrackim 7,
3) Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu – Dział Śledczy przy ul. Kilińskiego
4) Prokuratura Rejonowa w Kłodzku przy Pl. Chrobrego 20,
5) Prokuratura Rejonowa w Dzierżoniowie przy ul. Rolnej 1,
6) Prokuratura Rejonowa w Ząbkowicach Śl. przy ul. Niepodległości 2.
3.9.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
65200000-5 - Przesył gazu i podobne usługi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730421440
4.3.3.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142 B
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-305
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 297811,86 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00216871/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 297056,78 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |