Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony

Województwo Mazowieckie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411984
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411984/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 11:13
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-263b2f9c-6c69-4013-b425-08eea33cca9b
Identyfikator
1132453940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały reklamoweKamizelki odblaskoweWorki i torbyZabawki

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411984 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Mazowieckie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015528910

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 26

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 03-719

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazovia.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazovia.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-263b2f9c-6c69-4013-b425-08eea33cca9b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411984

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 242476-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Środki zabezpieczone w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

CZĘŚĆ IV
Zestaw IV z logo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich+
Opis: 1 Kamizelka odblaskowa 300 szt. 2 Plecak ze sznurkiem 500 szt. 3 Miś 200 szt. 4 Opaska odblaskowa 1 000 szt.

3.9.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

35113440-5 - Kamizelki odblaskowe

18930000-7 - Worki i torby

37520000-9 - Zabawki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Agencja Reklamowa Cieślik- Studio L Sp.j.

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 21648 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 539576-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 21648,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy