Utworzenie nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 edycja 8 w klubach dziecięcych w Dębowicy i Trzebieszowie Drugim
GMINA TRZEBIESZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411985
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411985/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:14
- Lokalizacja
- Trzebieszów Drugi, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bb2707f-3fba-48c2-9605-5b977684fd08
- Identyfikator
- 8252064943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411985 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Utworzenie nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 edycja 8 w klubach dziecięcych w Dębowicy i Trzebieszowie Drugim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIESZÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582517
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 89
1.4.2.) Miejscowość: Trzebieszów Drugi
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-404
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.4.7.) Numer telefonu: 25/7960355
1.4.8.) Numer faksu: 25/7960373
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebieszow.gmina.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebieszow.gmina.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bb2707f-3fba-48c2-9605-5b977684fd08
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411985
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00218819
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na dofinansowanie realizacji zadań dotyczących tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 8.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Utworzenie nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 edycja 8 w klubach dziecięcych w Dębowicy i Trzebieszowie Drugim
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Utworzenie 10 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 edycja 8 w klubie dziecięcym Dębowica, Dębowica 70, 21-404 Trzebieszów.
Zadanie polega na utworzeniu w klubie dziecięcym nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 poprzez:
- dostosowanie budynku i pomieszczeń do potrzeb dzieci, w tym do wymogów budowlanych, sanitarnych, bezpieczeństwa pożarowego;
oraz uzupełniająco poprzez działania polegające na:
- zakupie i montażu wyposażenia (w tym m.in. meble, wyposażenie wypoczynkowe, wyposażenie sanitarne, zabawki),
- zakupie pomocy do prowadzenia zajęć opiekuńczo - wychowawczych i edukacyjnych,
- budowie oraz wyposażeniu i montażu nowego placu zabaw wraz z nawierzchnią bezpieczną w jednym kolorze zielonym (odcień do uzgodnienia z Zamawiającym).
- dostosowanie otoczenia instytucji opieki niezbędnego do jej prowadzenia.
Prace dostosowawcze zgodnie z założeniami i dokumentacją projektową, obejmują następujące roboty:
1)Przebudowę schodów zewnętrznych i wykonanie podjazdu dla wózków (m.in. rozbiórkę nawierzchni z płytek i z kostki betonowej, wykonanie palisady, wyrównanie nawierzchni, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej, wykonanie balustrady z pochwytem, wykonanie posadzek z płytek terakotowych.
2)Roboty wykończeniowe, malowanie ścian i sufitów,
3)Budowa placu zabaw z nawierzchnią bezpieczną dla dzieci do 3 lat,
4)Dostosowanie budynku i pomieszczeń do potrzeb dzieci, w tym do wymogów budowlanych, sanitarnych, bezpieczeństwa pożarowego.
Ponadto zostanie zakupione i zamontowane wyposażenie i pomoce do prowadzenia zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych.
(UWAGA: przed dostawą wyposażenia Wykonawca zobowiązany będzie do uzyskania akceptacji Zamawiającego co do zgodności produktu z opisem przedmiotu zamówienia).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I znajduje się w załączniku Nr 1a do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
37520000-9 - Zabawki
39161000-8 - Meble przedszkolne
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
70 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Gospodarki Komunalnej w Trzebieszowie Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8252187574
4.3.3.) Ulica: -
4.3.4.) Miejscowość: Trzebieszów Drugi 44
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-404
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 687018,77 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00262114/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 687018,77 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |