Bieżące utrzymanie dróg leśnych w 2026 – profilowanie dróg leśnych
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lutówko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411999
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:18
- Lokalizacja
- Lutówko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-590c433f-6310-4082-8cef-66784543202f
- Identyfikator
- 5550007731
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411999 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg leśnych w 2026 – profilowanie dróg leśnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lutówko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550680
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lutówko 18
1.5.2.) Miejscowość: Lutówko
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-407
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 388 47 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lutowko@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lutowko.torun.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13298041.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg leśnych w 2026 – profilowanie dróg leśnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-590c433f-6310-4082-8cef-66784543202f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297230
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 167164,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na profilowaniu dróg leśnych. Na zakres przedmiotu zamówienia składają się:
1. Przygotowanie terenu robót.
2. Zabezpieczenie terenu robót.
3. Profilowanie odcinka drogi równiarką (spadek jedno lub dwustonny).
4. Zagęszczenie wyrównanej drogi walcem samojezdnym lub ciągnionym.
5. Wykonanie odpływów wód opadowych na poboczach drogi w miejscach wskazanych przez Zamawiającego (średnio 2 szt. na 300mb drogi).
6. Uprzątnięcie z profilowanego odcinka drogi pozostałości takich jak: korzenie, darń, kamienie i gruz o średnicy większej niż 8,00 cm, itp.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera poniższa dokumentacja, stanowiąca załączniki do SWZ:
- Kosztorys Ofertowy – załącznik nr 2 do SWZ;
- Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 3 do SWZ;
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 4 do SWZ;
- Lokalizacja odcinków dróg przeznaczonych do profilowania – załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205611,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491680,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205611,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. Ryszard Serówka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7671434692
7.3.4) Miejscowość: Batorowo
7.3.5) Kod pocztowy: 77-420
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205611,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |