Modernizacja pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ul. Piekiełko 66 na terenie osiedla Piekiełko w Mławie

MIASTO MŁAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411998
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411998/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 11:18
Lokalizacja
Mława, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-09db72df-1492-4b11-85b1-ddc5c3b1f3d9
Identyfikator
5691760034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411998 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ul. Piekiełko 66 na terenie osiedla Piekiełko w Mławie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MŁAWA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377830

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 19

1.4.2.) Miejscowość: Mława

1.4.3.) Kod pocztowy: 06-500

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: info@mlawa.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mlawa.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09db72df-1492-4b11-85b1-ddc5c3b1f3d9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411998

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00095172

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ul. Piekiełko 66 na terenie osiedla Piekiełko w Mławie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

W zakresie opracowania modernizacji pomieszczeń świetlicy planowane są:
- rozbiórka części ścian i budowa nowych wraz z ławami pod nie,
- wymiana posadzki w pom. gospodarczym,
- wymiana fragmentu podłogi w garażu OSP i pomieszczeniach wc– zgodnie z częścią graficzną,
- tynkowanie, szpachlowanie, pokrycie płytkami ścian w pomieszczeniach wc i aneksu kuchennego -zgodnie z częścią graficzną,
- montaż sufitów podwieszanych modułowych w pomieszczeniach wc,
- szpachlowanie, malowanie ścian i sufitów w pozostałych pomieszczeniach -– zgodnie z częścią graficzną,
- wymiana stolarki wewnętrznej i zewnętrznej– zgodnie z zestawieniem stolarki drzwiowej,
- w zakresie instalacji sanitarnej przebudowie ulegną instalacja wodociągowa i instalacja kanalizacyjna, projektuje się instalację centralnego ogrzewania i klimatyzacji oraz instalację wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach wc,
- w zakresie instalacji elektrycznej projektuje się instalację oświetleniową, gniazd, klimatyzacji, grzejników elektrycznych, podgrzewaczy wody oraz wentylatorów w łazienkach.

Zamawiający informuje, iż w Specyfikacji Warunków Zamówienia w Rozdziale V (Opis przedmiotu zamówienia) z własnej inicjatywy rozszerza zakres przedmiotu zamówienia o dodanie pozycji „położenie posadzki w pomieszczeniu świetlicy”.

3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

70 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FLORNAT Natalia Szablak

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7571494476

4.3.3.) Ulica: Stary Sielc

4.3.4.) Miejscowość: Rzewnie

4.3.5.) Kod pocztowy: 06-225

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 237000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00208354/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 237000 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane