Usługi cateringowe dla uczestników szkoleń dla nauczycieli w Ośrodku MCDN w Nowym Sączu w ramach projektu „Małopolski program wspierania uczniów”.
MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412037
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412037/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:28
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26f6fd75-cb27-4915-9ede-185d1f0eeaaa
- Identyfikator
- 6772351458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412037 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi cateringowe dla uczestników szkoleń dla nauczycieli w Ośrodku MCDN w Nowym Sączu w ramach projektu „Małopolski program wspierania uczniów”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121385785
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Lubelska 23
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-003
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mcdn.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcdn.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26f6fd75-cb27-4915-9ede-185d1f0eeaaa
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412037
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00168274
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego – CP4(f), Działanie 6.12 Edukacja – projekty Województwa Małopolskiego, Typ projektu A;
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi cateringowe dla uczestników szkoleń dla nauczycieli w Ośrodku MCDN w Nowym Sączu w ramach projektu „Małopolski program wspierania uczniów”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług cateringowych dla uczestników szkoleń dla nauczycieli w Ośrodku MCDN w Nowym Sączu w ramach projektu „Małopolski program wspierania uczniów”.
2. Projekt pn.: „Małopolski program wspierania uczniów” - komponent 2 Przygotowanie rozwiązań programowych oraz narzędzi diagnostycznych dotyczących uczniów zdolnych z syndromem nieadekwatnych osiągnięć a także wsparcie w tym zakresie kadry szkół podstawowych i uczniów tych szkół oraz ich rodziców, współfinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego – CP4(f), Działanie 6.12 Edukacja – projekty Województwa Małopolskiego, Typ projektu A;
3. Szczegółowy zakres usługi znajduje się w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2 do SWZ) i w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ (Załącznik nr 1 do umowy).
3.9.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55312000-0 - Ogólne restauracyjne usługi kelnerskie
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55510000-8 - Usługi bufetowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COLLOSSUS JOANNA JABŁOŃSKA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341879511
4.3.3.) Ulica: UL. KS STANISŁAWA KRUCZKA 50
4.3.4.) Miejscowość: NAWOJOWA
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-335
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5766,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00214549/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2976,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |