zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu socjoterapeutycznego (9 noclegów) dla 36 osób zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina z przyszłością”.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412077
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412077/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:37
- Lokalizacja
- Łowicz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d8723ae-3c8f-4980-97c8-52a8f7e4ed11
- Identyfikator
- 8341593519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412077 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu socjoterapeutycznego (9 noclegów) dla 36 osób zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina z przyszłością”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750196838
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Podrzeczna 30
1.4.2.) Miejscowość: Łowicz
1.4.3.) Kod pocztowy: 99-400
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.4.7.) Numer telefonu: 46 837 03 44
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprlowicz.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pcprlowicz.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d8723ae-3c8f-4980-97c8-52a8f7e4ed11
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412077
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00132834
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Rodzina z przyszłością
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu socjoterapeutycznego (9 noclegów) dla 36 osób zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina z przyszłością”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu socjoterapeutycznego (9 noclegów) dla 36 osób zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina z przyszłością”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 7
3.9.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-164.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LUTUR sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462647640
4.3.3.) Ulica: Fabryczna
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.5.) Kod pocztowy: 20-301
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 70200 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00197743/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 66202,5 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |