Dostawa mebli dla Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologiczne w Szczecinie wraz z montażem.
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412112
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412112/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:46
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec6e51b3-1395-4ea4-84c3-c1edde238156
- Identyfikator
- 8522545056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Meble domoweMeble biurowe
Wykonawcy
4 przyznane
JARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
204 433,38 PLNJARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
161 994,69 PLNJARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
48 262,74 PLNJARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 3
46 689,57 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412112 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli dla Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologiczne w Szczecinie wraz z montażem.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320588161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Piastów 17
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-310
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zut.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zut.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ec6e51b3-1395-4ea4-84c3-c1edde2381561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Nauka i Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mebli dla Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologiczne w Szczecinie wraz z montażem.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec6e51b3-1395-4ea4-84c3-c1edde238156
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412112
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328399
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/Meble/II/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (wytworzenie, sprzedaż, dostarczenie, montaż) mebli na potrzebyZachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, na potrzeby jego jednostek organizacyjnych.
2. Przedmiotem dostawy są wyłącznie nowe meble (nie dopuszcza się składania ofert na meble używane). Rodzaje mebli
do objęcia dostawą w ramach danego Zadania, jak też określenie minimalnych, oczekiwanych przez Zamawiającego,
właściwości i innych cech jakościowych, funkcjonalnych mebli i poszczególnych rodzajów mebli, a także wymagane ilości, w
jakich wyprodukowane meble powinny być zaoferowane w wykonaniu niniejszego zamówienia (OPZ) podaje załącznik nr 2
specyfikacji dla poszczególnych Zadań. Wykonanie dodatkowych czynności o których mowa w załączniku nr 2 SWZ.
Dodatkowo stanowiąca przedmiot niniejszego zamówienia sprzedaż i dostarczenie poszczególnych mebli obejmuje:
przeniesienie własności, transport, rozładunek, wniesienie oraz montaż wraz z poziomowaniem, udzielenie gwarancji, jeżeli
w załączniku nr 2 specyfikacji przewidziano do zakupu w niniejszym postępowaniu sprzęt AGD w ramach wykonania
zamówienia należy podłączyć go do istniejących instalacji prądowych, wodnych, kanalizacyjnych.
3. Miejscem dostarczenia, montażu i wydania Zamawiającemu mebli w wykonaniu niniejszego zamówienia są
pomieszczenia Zamawiającego, realizacja nastąpi na terenie Dziwnowa i Łukęcina w Zachodniopomorskim (miejscowości
nadmorskie).
4. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na meble o wymiarach zbliżonych do wskazanych w opisie przedmiotu
zamówienia, przyjmując tolerancję wymiarową w zakresie +/- 5% w stosunku do wymiarów wzorcowych, o ile szczegółowy
opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ) nie stanowi inaczej.
5. Zastosowanie powyższej tolerancji jest dopuszczalne pod warunkiem, że zmiana wymiaru nie wpłynie negatywnie na
funkcjonalność, ergonomię oraz nie uniemożliwi prawidłowego montażu i rozmieszczenia mebli w docelowych
pomieszczeniach.
6. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający wskazał kolorystykę płyt lub materiałów poprzez odniesienie do konkretnego
producenta, kolekcji lub numeru dekoru, należy to traktować jako określenie standardu wizualnego. Wykonawca może
zaoferować płyty/materiały o maksymalnie zbliżonej charakterystyce wizualnej i strukturze (rozwiązanie równoważne),
zapewniając spójność estetyczną z pozostałymi elementami wyposażenia.
7. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznikach wskazano znaki towarowe, patenty,
pochodzenie, źródła lub szczególne procesy charakteryzujące konkretne produkty, Zamawiający dopuszcza składanie ofert
równoważnych o parametrach technicznych, eksploatacyjnych oraz jakościowych nie gorszych niż te wskazane w opisie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39140000-5 - Meble domowe
4.5.5.) Wartość części: 160000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (wytworzenie, sprzedaż, dostarczenie, montaż) mebli na potrzebyZachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, na potrzeby jego jednostek organizacyjnych.
2. Przedmiotem dostawy są wyłącznie nowe meble (nie dopuszcza się składania ofert na meble używane). Rodzaje mebli
do objęcia dostawą w ramach danego Zadania, jak też określenie minimalnych, oczekiwanych przez Zamawiającego,
właściwości i innych cech jakościowych, funkcjonalnych mebli i poszczególnych rodzajów mebli, a także wymagane ilości, w
jakich wyprodukowane meble powinny być zaoferowane w wykonaniu niniejszego zamówienia (OPZ) podaje załącznik nr 2
specyfikacji dla poszczególnych Zadań. Wykonanie dodatkowych czynności o których mowa w załączniku nr 2 SWZ.
Dodatkowo stanowiąca przedmiot niniejszego zamówienia sprzedaż i dostarczenie poszczególnych mebli obejmuje:
przeniesienie własności, transport, rozładunek, wniesienie oraz montaż wraz z poziomowaniem, udzielenie gwarancji, jeżeli
w załączniku nr 2 specyfikacji przewidziano do zakupu w niniejszym postępowaniu sprzęt AGD w ramach wykonania
zamówienia należy podłączyć go do istniejących instalacji prądowych, wodnych, kanalizacyjnych.
3. Miejscem dostarczenia, montażu i wydania Zamawiającemu mebli w wykonaniu niniejszego zamówienia są
pomieszczenia Zamawiającego, realizacja nastąpi na terenie Dziwnowa i Łukęcina w Zachodniopomorskim (miejscowości
nadmorskie).
4. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na meble o wymiarach zbliżonych do wskazanych w opisie przedmiotu
zamówienia, przyjmując tolerancję wymiarową w zakresie +/- 5% w stosunku do wymiarów wzorcowych, o ile szczegółowy
opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ) nie stanowi inaczej.
5. Zastosowanie powyższej tolerancji jest dopuszczalne pod warunkiem, że zmiana wymiaru nie wpłynie negatywnie na
funkcjonalność, ergonomię oraz nie uniemożliwi prawidłowego montażu i rozmieszczenia mebli w docelowych
pomieszczeniach.
6. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający wskazał kolorystykę płyt lub materiałów poprzez odniesienie do konkretnego
producenta, kolekcji lub numeru dekoru, należy to traktować jako określenie standardu wizualnego. Wykonawca może
zaoferować płyty/materiały o maksymalnie zbliżonej charakterystyce wizualnej i strukturze (rozwiązanie równoważne),
zapewniając spójność estetyczną z pozostałymi elementami wyposażenia.
7. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznikach wskazano znaki towarowe, patenty,
pochodzenie, źródła lub szczególne procesy charakteryzujące konkretne produkty, Zamawiający dopuszcza składanie ofert
równoważnych o parametrach technicznych, eksploatacyjnych oraz jakościowych nie gorszych niż te wskazane w opisie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39140000-5 - Meble domowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39130000-2 - Meble biurowe
4.5.5.) Wartość części: 148060 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (wytworzenie, sprzedaż, dostarczenie, montaż) mebli na potrzebyZachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, na potrzeby jego jednostek organizacyjnych.
2. Przedmiotem dostawy są wyłącznie nowe meble (nie dopuszcza się składania ofert na meble używane). Rodzaje mebli
do objęcia dostawą w ramach danego Zadania, jak też określenie minimalnych, oczekiwanych przez Zamawiającego,
właściwości i innych cech jakościowych, funkcjonalnych mebli i poszczególnych rodzajów mebli, a także wymagane ilości, w
jakich wyprodukowane meble powinny być zaoferowane w wykonaniu niniejszego zamówienia (OPZ) podaje załącznik nr 2
specyfikacji dla poszczególnych Zadań. Wykonanie dodatkowych czynności o których mowa w załączniku nr 2 SWZ.
Dodatkowo stanowiąca przedmiot niniejszego zamówienia sprzedaż i dostarczenie poszczególnych mebli obejmuje:
przeniesienie własności, transport, rozładunek, wniesienie oraz montaż wraz z poziomowaniem, udzielenie gwarancji, jeżeli
w załączniku nr 2 specyfikacji przewidziano do zakupu w niniejszym postępowaniu sprzęt AGD w ramach wykonania
zamówienia należy podłączyć go do istniejących instalacji prądowych, wodnych, kanalizacyjnych.
3. Miejscem dostarczenia, montażu i wydania Zamawiającemu mebli w wykonaniu niniejszego zamówienia są
pomieszczenia Zamawiającego, realizacja nastąpi na terenie Dziwnowa i Łukęcina w Zachodniopomorskim (miejscowości
nadmorskie).
4. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na meble o wymiarach zbliżonych do wskazanych w opisie przedmiotu
zamówienia, przyjmując tolerancję wymiarową w zakresie +/- 5% w stosunku do wymiarów wzorcowych, o ile szczegółowy
opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ) nie stanowi inaczej.
5. Zastosowanie powyższej tolerancji jest dopuszczalne pod warunkiem, że zmiana wymiaru nie wpłynie negatywnie na
funkcjonalność, ergonomię oraz nie uniemożliwi prawidłowego montażu i rozmieszczenia mebli w docelowych
pomieszczeniach.
6. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający wskazał kolorystykę płyt lub materiałów poprzez odniesienie do konkretnego
producenta, kolekcji lub numeru dekoru, należy to traktować jako określenie standardu wizualnego. Wykonawca może
zaoferować płyty/materiały o maksymalnie zbliżonej charakterystyce wizualnej i strukturze (rozwiązanie równoważne),
zapewniając spójność estetyczną z pozostałymi elementami wyposażenia.
7. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznikach wskazano znaki towarowe, patenty,
pochodzenie, źródła lub szczególne procesy charakteryzujące konkretne produkty, Zamawiający dopuszcza składanie ofert
równoważnych o parametrach technicznych, eksploatacyjnych oraz jakościowych nie gorszych niż te wskazane w opisie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
4.5.5.) Wartość części: 60000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (wytworzenie, sprzedaż, dostarczenie, montaż) mebli na potrzebyZachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, na potrzeby jego jednostek organizacyjnych.
2. Przedmiotem dostawy są wyłącznie nowe meble (nie dopuszcza się składania ofert na meble używane). Rodzaje mebli
do objęcia dostawą w ramach danego Zadania, jak też określenie minimalnych, oczekiwanych przez Zamawiającego,
właściwości i innych cech jakościowych, funkcjonalnych mebli i poszczególnych rodzajów mebli, a także wymagane ilości, w
jakich wyprodukowane meble powinny być zaoferowane w wykonaniu niniejszego zamówienia (OPZ) podaje załącznik nr 2
specyfikacji dla poszczególnych Zadań. Wykonanie dodatkowych czynności o których mowa w załączniku nr 2 SWZ.
Dodatkowo stanowiąca przedmiot niniejszego zamówienia sprzedaż i dostarczenie poszczególnych mebli obejmuje:
przeniesienie własności, transport, rozładunek, wniesienie oraz montaż wraz z poziomowaniem, udzielenie gwarancji, jeżeli
w załączniku nr 2 specyfikacji przewidziano do zakupu w niniejszym postępowaniu sprzęt AGD w ramach wykonania
zamówienia należy podłączyć go do istniejących instalacji prądowych, wodnych, kanalizacyjnych.
3. Miejscem dostarczenia, montażu i wydania Zamawiającemu mebli w wykonaniu niniejszego zamówienia są
pomieszczenia Zamawiającego, realizacja nastąpi na terenie Dziwnowa i Łukęcina w Zachodniopomorskim (miejscowości
nadmorskie).
4. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na meble o wymiarach zbliżonych do wskazanych w opisie przedmiotu
zamówienia, przyjmując tolerancję wymiarową w zakresie +/- 5% w stosunku do wymiarów wzorcowych, o ile szczegółowy
opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ) nie stanowi inaczej.
5. Zastosowanie powyższej tolerancji jest dopuszczalne pod warunkiem, że zmiana wymiaru nie wpłynie negatywnie na
funkcjonalność, ergonomię oraz nie uniemożliwi prawidłowego montażu i rozmieszczenia mebli w docelowych
pomieszczeniach.
6. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający wskazał kolorystykę płyt lub materiałów poprzez odniesienie do konkretnego
producenta, kolekcji lub numeru dekoru, należy to traktować jako określenie standardu wizualnego. Wykonawca może
zaoferować płyty/materiały o maksymalnie zbliżonej charakterystyce wizualnej i strukturze (rozwiązanie równoważne),
zapewniając spójność estetyczną z pozostałymi elementami wyposażenia.
7. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznikach wskazano znaki towarowe, patenty,
pochodzenie, źródła lub szczególne procesy charakteryzujące konkretne produkty, Zamawiający dopuszcza składanie ofert
równoważnych o parametrach technicznych, eksploatacyjnych oraz jakościowych nie gorszych niż te wskazane w opisie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
4.5.5.) Wartość części: 23493 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 204433,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 372362,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 204433,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jard Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262585033
7.3.3) Ulica: Al. Na Skarpie 21/11
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 204433,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-21 do 2026-10-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161994,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161994,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jard Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262585033
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 161994,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48262,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jard Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262585033
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48262,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85595,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46689,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jard Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262585033
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46689,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |