„Zielone Załęże - wybieg dla psów przy ulicy Pośpiecha w Katowicach”

ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412123
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412123/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 11:48
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b89bd9d-3375-4b94-b07d-171bad5486ac
Identyfikator
6340015570
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

AKB PROSPEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZÓW, PL · lot 0
219 659,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412123 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zielone Załęże - wybieg dla psów przy ulicy Pośpiecha w Katowicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003545711

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 138

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-523

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zzm.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzmkce.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzm.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zielone Załęże - wybieg dla psów przy ulicy Pośpiecha w Katowicach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b89bd9d-3375-4b94-b07d-171bad5486ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412123

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106503/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wybieg dla psów przy ulicy Pośpiecha w Katowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332959

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZI.261.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Zielone Załęże - wybieg dla psów przy ulicy Pośpiecha w Katowicach”
2. Lokalizacja - Województwo śląskie, miasto Katowice, dzielnica Załęże, ul. Pośpiecha. Przedmiot inwestycji zlokalizowany jest na działkach o numerach: 2/6; KM 39, obręb Śródmieście-Załęże, 91/31; KM 10, obręb Śródmieście-Załęże; własność Miasta Katowice
3. Obecny stan zagospodarowania, stanowi niezagospodarowany, zadrzewiony, płaski teren zielony odgrodzony od strony północnej istniejącym płotem betonowym oraz chodnik o nawierzchni tłuczniowej. Krawężnik drogowy oraz nawierzchnia chodnika w złym stanie technicznym.
4. Planowany stan zagospodarowania:
1) zakłada się: budowę ogrodzenia, ustawienie mebli miejskich (ławki, kosze), przebudowę chodnika wraz z krawężnikiem drogowym.
2) Wykonawca zastosuje krawężniki wskazane w przedmiarze robót (krawężnik betonowy),
3) Wykonawca po zakończeniu robót wykona na prowadzonym odcinku projekt stałej organizacji ruchu z uwagi na budowę chodnika.
5. BILANS TERENU: Powierzchnia terenu objętego wnioskiem - 2.750 m2; Powierzchnia wybiegu dla psów (w ogrodzeniu) - 1.240 m2; Powierzchnia nawierzchni utwardzonych chodnika – kostka betonowa - 350 m2.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 10 do SWZ, w tym: 1) Przedmiar robót, 2) Opis techniczny z Informacją BIOZ, 3) Rysunki techniczne i konstrukcyjne, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219659,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 407136,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219659,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AKB PROSPEKT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6272776226

7.3.3) Ulica: ks. J. Gałeczki 59

7.3.4) Miejscowość: Chorzów

7.3.5) Kod pocztowy: 41-506

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219659,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-09

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane