Świadczenie usług przewozu uczniów do szkół w formie sprzedaży biletów miesięcznych

Gmina Unisław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412137
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412137/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 11:50
Lokalizacja
Unisław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0227c3f5-9648-4f83-9039-b29f4f100a16
Identyfikator
8751486846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PTO LIPNICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMorąg, PL · lot 0
169 932 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412137 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług przewozu uczniów do szkół w formie sprzedaży biletów miesięcznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Unisław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118543

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Unisław

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-260

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 56 6866006

1.5.8.) Numer faksu: 566868718

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@unislaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.unislaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0227c3f5-9648-4f83-9039-b29f4f100a16

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług przewozu uczniów do szkół w formie sprzedaży biletów miesięcznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0227c3f5-9648-4f83-9039-b29f4f100a16

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412137

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030255/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług przewozu uczniów do szkół w formie sprzedaży biletów miesięcznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330564

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.5.2026.MG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie uczniom przewozu do placówek oświatowych na terenie Gminy Unisław poprzez zakup biletów miesięcznych w dni nauki szkolnej, w okresie od dnia 01.09.2026 r. do dnia 30.06.2027 r.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące placówki oświatowe: Zespół Szkół w Unisławiu, Szkoła Podstawowa w Grzybnie, Szkoła Podstawowa w Kokocku, Przedszkole Gminne w Unisławiu.
3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przewozów uczniów po następujących regularnych liniach komunikacyjnych (obecnie funkcjonujące rozkłady jazdy zawiera załącznik Nr 7 do SWZ):
- linia komunikacyjna: Kokocko – Bruki Unisławskie – Błoto – Bruki Kokocka – Kokocko;
- linia komunikacyjna: Unisław – Gołoty – Stablewice – Unisław – Głażewo – Grzybno – Unisław – Raciniewo – Unisław;
- linia komunikacyjna: Unisław – Borówno – Różnowo – Bruki Kokocka – Kokocko – Błoto – Unisław.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169932,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204834,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169932,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PTO Lipnicki Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366541577

7.3.3) Ulica: Żeromskiego

7.3.4) Miejscowość: Morąg

7.3.5) Kod pocztowy: 14-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169932,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi