Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta Lublin sektor VI

Gmina Lublin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412109
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412109/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 11:45
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7fc3d12a-f650-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
9462575811
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczneUsługi recyklingu odpadówUsługi wywozu odpadów

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412109 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta Lublin sektor VI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-109

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fc3d12a-f650-11ee-b016-82aaee56c84c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412109

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 95-290136

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta Lublin sektor VI

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na: 1) odbieraniu, 2) zagospodarowaniu w uprawnionych instalacjach odpadów komunalnych zbieranych na terenie wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w sektorze VI na terenie Gminy Lublin, 3) wyposażeniu nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w odpowiednią ilość pojemników lub worków do zbierania odpadów komunalnych oraz utrzymywaniu pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, 4) obsłudze gminnych pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych o pojemności 2,0 m3 2,5 m3 w ilości 102 oraz 7 m3 w ilości 14

3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-07-01 do 2025-03-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ekoland Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 431240986

4.3.3.) Ulica: ul.Piłsudskiego 14

4.3.4.) Miejscowość: Kraśnik

4.3.5.) Kod pocztowy: 23-200

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 27015288,18 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S 146-453700

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-03-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Rozszerzenie listy instalacji uprawnionych do zagospodarowania bioodpadów, bez skutków finansowych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Bez zmian

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 12932374,34 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

W zakresie zmiany podstawa prawna zmiany: art. 454 - nieistotna zmiana umowy
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Usługi