Remont i wymiana pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej w Bukówcu Górnym
GMINA WŁOSZAKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412114
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412114/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:46
- Lokalizacja
- Włoszakowice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4912060b-af3b-45eb-8b7b-bf276c854a14
- Identyfikator
- 6972266160
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412114 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont i wymiana pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej w Bukówcu Górnym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WŁOSZAKOWICE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050698
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Karola Kurpińskiego 29
1.4.2.) Miejscowość: Włoszakowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 64-140
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wloszakowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/wloszakowice
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4912060b-af3b-45eb-8b7b-bf276c854a14
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412114
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00205400
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont i wymiana pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej w Bukówcu Górnym
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje remont i wymianę pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej w Bukówcu Górnym, zlokalizowanego przy ul. Powstańców Wielkopolskich 147, na działce nr 740/1, gmina Włoszakowice, powiat Leszczyński, województwo wielkopolskie.
2. Obiekt stanowi element dziedzictwa lokalnego i jest wpisany do Gminnej Ewidencji Zabytków zarządzeniem Wójta Gminy Włoszakowice nr 136/2020 z dnia 15 grudnia 2020 r.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowy remont dachu, który zakłada:
1) demontaż istniejącego pokrycia dachowego, orynnowania, rur spustowych, obróbek blacharskich i instalacji odgromowych,
2) rozebranie uszkodzonych kominów do poziomu połaci dachowej oraz demontaż istniejącego okna połaciowego,
3) impregnację więźby dachowej oraz montaż membrany dachowej i nowej konstrukcji łat i kontrłat,
4) ułożenie nowego pokrycia z dachówki karpiówki angobowanej w kolorze czerwonym, zgodnie z historycznym charakterem budynku,
5) przemurowanie kominów z cegły klinkierowej oraz odtworzenie fragmentów attyk,
6) montaż nowych obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych,
7) wykonanie pokrycia papą termozgrzewalną na zadaszeniach nad wejściami do budynku,
8) montaż nowej instalacji odgromowej.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-204.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHB „Tyliński” Spółka Jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972142742
4.3.3.) Ulica: ul. 1 Maja 10
4.3.4.) Miejscowość: Leszno
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 198276,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00335696/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 198276,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |