Usunięcie awarii Regionalnej Sieci Szerokopasmowej w relacji WS Rzeszów – WS Strzyżów
Województwo Podkarpackie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412116
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412116/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:46
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f3767aec-c176-4ec0-a26b-99bc99437a61
- Identyfikator
- 8133315014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412116 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usunięcie awarii Regionalnej Sieci Szerokopasmowej w relacji WS Rzeszów – WS Strzyżów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Podkarpackie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581324
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Łukasza Cieplińskiego 4
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-010
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.7.) Numer telefonu: 178501776
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@podkarpackie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.podkarpackie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3767aec-c176-4ec0-a26b-99bc99437a61
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412116
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00058470/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usunięcie awarii Regionalnej Sieci Szerokopasmowej w relacji WS Rzeszów – WS Strzyżów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usunięcie awarii Regionalnej Sieci Szerokopasmowej w relacji WS Rzeszów – WS Strzyżów.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr Z1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 50331000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji linii telekomunikacyjnych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
50332000-1 - Usługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej
50330000-7 - Usługi w zakresie konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Fibnet Paweł Niewiński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180781029
4.3.4.) Miejscowość: Jasionka 73/8
4.3.5.) Kod pocztowy: 36-002
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 180000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00113192/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania prac dodatkowych, których Zamawiający, działając z należytą starannością, nie był w stanie przewidzieć na etapie przygotowania postępowania, a które były niezbędne do prawidłowego usunięcia awarii i zrealizowania zamówienia głównego.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zamówienie obejmuje podstawowy zakres usunięcia awarii na odcinku WS Rzeszów – WS Strzyżów rozszerzony o realizację nieprzewidzianych wcześniej prac dodatkowych, co wymusiło wydłużenie terminu realizacji do 31.07.2026 r. oraz zwiększenie ostatecznej kwoty wynagrodzenia za wykonane roboty.
5.4.6.) Wartość zmiany: 87568,62
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 267568,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |