Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412129
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412129/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:48
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecc055af-9095-41ae-bb2d-f87ab6f819dc
- Identyfikator
- 8171750893
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412129 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308637
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żeromskiego 22
1.4.2.) Miejscowość: Mielec
1.4.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: 177800146
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.mielec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.mielec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecc055af-9095-41ae-bb2d-f87ab6f819dc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412129
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S 26/2025 nr 80928-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w Grupie 2 jest sprzedaż i dostawa setonów chirurgicznych, w
tym: L.p. Asortyment J.m. Ilość 1 Seton jałowy 17n, 4w, + nitka radiacyjna, pakowany
pojedynczo, opakowanie typu folia-papier, brzegi podwijane do środka, 2m x 5cm szt 100 2
Seton jałowy 17n, 4w, + nitka radiacyjna, pakowany pojedynczo, opakowanie typu folia-papier,
brzegi podwijane do środka, 2m x 7,5cm szt 180 3 Seton jałowy 17n, 4w bez nitki rtg,
pakowany pojedynczo, opakowanie typu folia-papier, brzegi podwijane do środka, 2m x 2cm
szt 50 4 Seton jałowy 17n, 4w bez nitki rtg, pakowany po 2 sztuki, opakowanie typu folia-
papier, brzegi podwijane do środka, 2m x 1cm op. 2 szt. op 40
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
Umowa dla części nr 7
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w Grupie 7 jest sprzedaż i dostawa pieluchomajtek, w tym: L.
p. Asortyment J.m. Ilość 1 Pieluchomajtki dla pacjentów dorosłych leżących, o podwyższonej
chłonności, min. 2000 g, nocne, hypoalergiczne, cztery rzepy na bokach, w części
pachwinowej falbanki wewnętrzne uniemożliwiające wyciek zawartości, z materiału
przepuszczającego parę wodną , bez lateksu. Rozmiar M szt 720 2 Pieluchomajtki dla
pacjentów dorosłych leżących, o podwyższonej chłonności, min. 1500 g, nocne,
hypoalergiczne, cztery rzepy na bokach, w części pachwinowej falbanki wewnętrzne
uniemożliwiające wyciek zawartości, z materiału przepuszczającego parę wodną , bez lateksu.
Rozmiar S szt 60 3 Pieluchomajtki dla pacjentów dorosłych leżących, o podwyższonej
chłonności, min. 2000 g, nocne, hypoalergiczne, cztery rzepy na bokach, w części
pachwinowej falbanki wewnętrzne uniemożliwiające wyciek zawartości, z materiału
przepuszczającego parę wodną , bez lateksu. Rozmiar XL szt 1500 4 Pieluszki dla
noworodków 2-5 kg, o wysokiej chłonności, z wycięciem na kikut pępowiny, falbanki
wewnętrzne zapobiegające bocznemu przeciekaniu, hypoalergiczne, bez elementów
lateksowych, chlorowanych, bez syntetycznych zapachów, oddychająca warstwa zewnętrzna
szt 2100
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33140000-3 - Materiały medyczne
Umowa dla części nr 8
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w Grupie 8 jest sprzedaż i dostawa pieluchomajtek, w tym: L.
p Asortyment J.m. Ilość 1 Pieluchomajtki dla pacjentów dorosłych leżących, o podwyższonej
chłonności, min. 2000 g, nocne, hypoalergiczne, cztery rzepy na bokach, w częsci
pachwinowej falbanki wewnętrzne uniemożliwiające wyciek zawartości , z materiału przepuszczającego parę wodną , bez lateksu. Rozmiar L szt 90000
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33140000-3 - Materiały medyczne
Umowa dla części nr 9
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w Grupie 9 jest sprzedaż i dostawa wkładek urologicznych
męskich i podkładów ginekologicznych, w tym: L.p. Asortyment J.m. Ilość 1 Wkładki
urologiczne męskie, super chłonne min. 870 g , długość wkładki minimalna 32 cm, kształt
anatomiczny, ochronne osłonki boczne zapobiegające wyciekaniu płynu, oddychające, bez
lateksu, mocowane do bielizny op. a 15 szt op 80 2 Podkłady ginekologiczne po porodzie i po
zabiegach ginekologicznych, z folią w dolnej części, rozmiar 34cm x 9cm op. 10 szt. op 1200
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33140000-3 - Materiały medyczne
Umowa dla części nr 10
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w Grupie 10 jest sprzedaż i dostawa podkładów higienicznych
ochronnych na łóżko, w tym: L.p. Asortyment J.m. Ilość 1 Podkład higieniczny niejałowy z
wkładem chłonnym z rozdrobnionej celulozy do ochrony pościeli i materaca przed
przemoczeniem, od spodu warstwa antypoślizgowa, (lub /i taśmy samoprzylepne
zapobiegające przesuwaniu),nieprzepuszczalna, warstwa górna bezpieczna dla skóry pacjenta, rozmiar 60cm x 90cm , op. 30 sztuk, chłonność min 1600 g op 3900
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33140000-3 - Materiały medyczne
Umowa dla części nr 13
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w Grupie 13 jest sprzedaż i dostawa opasek dzianych i
elastycznych, w tym: L.p. Asortyment J.m. Ilość 1 Opaska dziana podtrzymująca, niejałowa
5cm x 4m szt 2500 2 Opaska dziana podtrzymująca, niejałowa 10cm x 4m szt 25000 3
Opaska dziana podtrzymująca, niejałowa 15cm x 4m szt 6500 4 Opaska elastyczna 15cm x
4m tkana podtrzymująca, niejałowa pakowana pojedynczo, dwie zapinki, rozciągliwość min
100% szt 4000 5 Opaska elastyczna 15cm x 5m tkana podtrzymująca, niejałowa pakowana
pojedynczo, dwie zapinki , rozciągliwość min 100% szt 3500 6 Opaska elastyczna 12cm x 4m
tkana podtrzymująca, niejałowa pakowana pojedynczo z zapinką, rozciągliwość min 100% szt
500 7 Opaska elastyczna 10cm x 4m tkana podtrzymująca, niejałowa pakowana pojedynczo z zapinką, rozciągliwość min 100% szt 2600
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33141113-4 - Bandaże
Umowa dla części nr 20
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
rzedmiotem zamówienia w Grupie 20 jest sprzedaż i dostawa opatrunków
specjalistycznych do leczenia odleżyn i ran trudnogojących, w tym: L.p. Asortyment J.m. Ilość
1 Opatrunek jałowy hydrokoloidowy, samoprzylepny, elastyczny, pokryty błoną
półprzepuszczalną poliuretanową, wchłania wydzielinę z rany i umożliwia migrację tlenu i pary
wodnej, w kontakcie z wydzieliną z rany powstaje spójny, nieprzylegający do rany żel, do ran
trudnogojących, owrzodzeń, odleżyn, oparzeń 1go i 2go stopnia, o średnim stopniu chłonności
, rozmiary: 1a 10 cm x 10 cm szt 500 1b 15 cm x 15 cm szt 240 1c 20 cm x 20 cm szt 10
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-06-05 do 2026-08-054.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Citonet-Kraków Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 679-21-08-034
4.3.3.) Ulica: ul. Gromadzka 52
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 30-719
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 274984,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U.S.: 126/2025 435822-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Niewyczerpanie wartości umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie prawa opcji przedłużono umowę do dnia 05.08.2026r. nie dłużej niż do wykorzystania wartości Umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykorzystanie znacznej wartości umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie aneksu zwiększono wartość pierwotną umowy do kwoty 274 984,80 zł.
5.4.6.) Wartość zmiany: 24771,15
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 254256,12 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |