Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie - 2.23 Wspieranie OzN - likwidowanie barier architektonicznych w miejscu zamieszkani - Górecko Stare 32.

Gmina Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412142
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412142/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 11:51
Lokalizacja
Józefów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-062e72c8-26fe-4a1f-822f-31f996e9eecf
Identyfikator
9182003870
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412142 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie - 2.23 Wspieranie OzN - likwidowanie barier architektonicznych w miejscu zamieszkani - Górecko Stare 32.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369103

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kościuszki 37

1.4.2.) Miejscowość: Józefów

1.4.3.) Kod pocztowy: 23-460

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@ejozefow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ejozefow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-062e72c8-26fe-4a1f-822f-31f996e9eecf

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412142

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00341668

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Społeczny +" Działanie 8.5 Usługi społeczne Priorytet VIII Zwiększenie spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie - 2.23 Wspieranie OzN - likwidowanie barier architektonicznych w miejscu zamieszkani - Górecko Stare 32.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakres prac obejmuje –lokalizacja Górecko Stare 32:
1). Roboty rozbiórkowe – wyjęcie ościeżnic, + poszerzenie otworu pod drzwi, demontaż część ściany.
2). Roboty remontowe
- montaż drzwi do łazienki,
- wykonanie natrysku z poręczami i ułożeniem płytek ceramicznych w jego obrębie
- dostosowanie instalacji wodnej i kanalizacyjnej do stanu projektowanego
- uzupełnienie posadzki z płytek terakotowych antypoślizgowych,
- montaż urządzeń sanitarnych z poręczami
- przenieść grzejnik i dostosować instalację CO
- przenieść licznik energii elektrycznej i dostosować instalację elektryczną
- malowanie farbami emulsyjnymi

3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Budowlano-handlowa Zenon Leleń

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181007707

4.3.4.) Miejscowość: Aleksandrów Drugi 339

4.3.5.) Kod pocztowy: 23-408

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 21615,53 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00373855/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 21615,53 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane