ROBOTY BUDOWLANE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W ELBLĄGU I BRANIEWIE

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412161
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412161/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 11:54
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f790f4b4-886d-4204-a92f-ee158efcd3cd
Identyfikator
5783109861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412161 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W ELBLĄGU I BRANIEWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281385396

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kwiatkowskiego 15

1.4.2.) Miejscowość: Elbląg

1.4.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 21wog@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://21wog.wp.mil.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f790f4b4-886d-4204-a92f-ee158efcd3cd

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412161

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00221999

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

ROBOTY BUDOWLANE W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH W ELBLĄGU I BRANIEWIE

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia:

Robota budowlana - strzelnica garnizonowa typu A w Braniewie

Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie:


 Wykonanie koryta i wyprofilowanie płaszczyzny rzeczywistej pomiędzy torowiskiem celów ruchomych a kulochwytem dolnym na 300m.
 Warstwa wzmacniająca grunt pod warstwy technologiczne z geowłókniny o szer. 5 m.
 Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm o grubości 10cm po zagęszczeniu.
 Wykonanie podsypki z grysu 2-8 mm z zagęszczeniem mechanicznym – 3 cm grubości warstwy po zagęszczeniu.
 Wykonanie nawierzchni z geokrat parkingowych o wysokości 5 cm. Wypełnienie geokrat grysem kamiennym 2-8mm.
 Przedłużenie istniejących rowów odwadniających z ułożeniem przepustu z rury DN 250 pod obwałowaniem bocznym..
 Oczyszczenie rowów odwadniających z namułu o grubości 20cm z wyprofilowaniem skarp rowu.
 Oczyszczenie z namułu zbiornika gromadzącego wody opadowe z terenu strzelnicy
 Uzupełnienie, przesianie ziemi, zagęszczenie i wyprofilowanie skarp nasypu kulochwytu głównego.
 Wymiana kabla zasilającego obwodnicę oświetleniową strzelnicy wraz z rozdzielnicą skrzynkową.
 Wymiana lamp oświetlenia zewnętrznego na słupach na lampy energooszczędne typu Led.
 Badania i pomiary kontrolne.
 Wywiezienie i utylizacja odpadów.

3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

40 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE, CIESIELSTWO, DEKARSTWO DAMIAN SIELCZAK

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7411904994

4.3.3.) Ulica: GÓRKA, NR 11

4.3.4.) Miejscowość: OSTRÓDA

4.3.5.) Kod pocztowy: 14-100

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 444377,87 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00323737/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 444377,87 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane