Usługa opracowania graficznego z przygotowaniem do druku, skład graficzny oraz wydruk materiałów edukacyjnych w ramach projektu pn. ,,Dziś uczeń – jutro student’’ nr umowy: FESW.08.03.IZ.00-0002/23
Politechnika Świętokrzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412172
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412172/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 11:56
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-049ced37-707a-4ddf-bfcf-6bd546702131
- Identyfikator
- 6570009774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412172 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa opracowania graficznego z przygotowaniem do druku, skład graficzny oraz wydruk materiałów edukacyjnych w ramach projektu pn. ,,Dziś uczeń – jutro student’’ nr umowy: FESW.08.03.IZ.00-0002/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Świętokrzyska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001695
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7
1.4.2.) Miejscowość: Kielce
1.4.3.) Kod pocztowy: 25-314
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.4.7.) Numer telefonu: 41 34 24 270
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@tu.kielce.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tu.kielce.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-049ced37-707a-4ddf-bfcf-6bd546702131
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412172
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00248948
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. ,,Dziś uczeń – jutro student’’ w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+); nr umowy: FESW.08.03.IZ.00-0002/23
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa opracowania graficznego z przygotowaniem do druku, skład graficzny oraz wydruk materiałów edukacyjnych w ramach projektu pn. ,,Dziś uczeń – jutro student’’ nr umowy: FESW.08.03.IZ.00-0002/23
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania graficznego z przygotowaniem do druku, skład graficzny, druk i oprawa materiałów edukacyjnych oraz ich dostarczenie, rozładunek i wniesienie do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego w ramach realizacji projektu pn. ,,Dziś uczeń – jutro student’’ w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+); nr umowy: FESW.08.03.IZ.00-0002/23.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 79822500-7 - Usługi projektów graficznych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
79810000-5 - Usługi drukowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
15 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU „OLEJNIK” – Piotr Olejnik; „OLEJNIK” S.C. – Wspólnik S.C.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271026043
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 47627,58 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00389133/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 47627,58 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Umowa została zrealizowana w terminie 30.07.2026 r. Zgodnie z zapisami umowy, po dostarczeniu materiałów edukacyjnych, Zamawiający dokona odbioru przedmiotu umowy pod względem kompletności i zgodności z ofertą Wykonawcy oraz umową w terminie 5 dni roboczych od dostarczenia, a następnie odbiór przedmiotu umowy potwierdzony zostanie protokołem odbioru podpisanym przez Strony, po potwierdzeniu ilościowym i jakościowym przez Zamawiającego. W związku z powyższym protokół odbioru przedmiotu umowy został podpisany przez Strony z datą 05.08.2026 r.| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |