Modernizacja boiska ORLIK w Wilkszynie
Gmina Miękinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412214
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412214/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 12:07
- Lokalizacja
- Miękinia, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f5e2f02-2b4c-410e-b95c-c2a7d2646dda
- Identyfikator
- 9131502020
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412214 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja boiska ORLIK w Wilkszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miękinia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935046
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kościuszki 41
1.4.2.) Miejscowość: Miękinia
1.4.3.) Kod pocztowy: 55-330
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miekinia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miekinia.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f5e2f02-2b4c-410e-b95c-c2a7d2646dda
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412214
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00209005
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja boiska ORLIK w Wilkszynie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejącej nawierzchni z trawy sztucznej na boisku typu Orlik zlokalizowanym na działkach 495, 495/6 i 495/7 w miejscowości Wilkszyn (ul. Leśna 34), w gminie Miękinia.
2. Istniejące boisko: o wymiarach 30,0 x 62,0 z nawierzchnią z trawy sztucznej, zasypanej granulatem EPDM.
3. Zakres prac obejmuje:
1) Demontaż istniejącej nawierzchni do poziomu warstw konstrukcyjnych podbudowy wraz z wywozem i utylizacją powstałych odpadów (nawierzchnia z trawy syntetycznej, granulat EPDM, warstwa elastyczna prefabrykowania);
2) Demontaż istniejących urządzeń – 2kpl. bramek aluminiowych wraz z siatkami i zabetonowanymi tulejami;
3) Demontaż i późniejszy (po zakończeniu robót) montaż nowych piłkochwytów za bramkami do gry w piłkę nożną;
4) Wyrównanie istniejącego podłoża wraz z niwelacja laserową i uzupełnieniem kruszywem mineralnym i miałem kamiennym wraz z wyprofilowaniem spadków;
5) Ułożenie trawy syntetycznej o wysokości min. 60mm z wypełnieniem piaskiem kwarcowym i granulatem EPDM z recyklingu, na podkładzie lateksowym, z wklejeniem linii wyznaczających pole gry do piłki nożnej (odtworzenie linii istniejących);
6) Demontaż istniejącej bramki wjazdowej i ogrodzenia boiska, w zakresie umożliwiającym montaż nowej bramy wjazdowej o większych wymiarach, odtworzenie ogrodzenia w dostosowaniu do nowej bramy wjazdowej;
7) Montaż nowej bramy wjazdowej o wymiarach 3,00x3,00m;
8) Montaż nowej tablicy z regulaminem korzystania z obiektu.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca załącznik do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DABRO-BAU FHU PAWEŁ DĄBROWSKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8841086464
4.3.3.) Ulica: Opoczka 17A
4.3.4.) Miejscowość: Świdnica
4.3.5.) Kod pocztowy: 58-100
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 652973,19 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00308783/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 652973,19 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |