Rewitalizacja Pałacu Dąmbskich w Wojniczu — etap 4 — powtórzenie

Gmina Wojnicz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412287
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412287/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 12:22
Lokalizacja
Wojnicz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61e783af-5c37-4a32-85e6-a3432b93939f
Identyfikator
8732630130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRemont starych budynkówOdnawianieRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

DAWID SZLACHTAKrzeszowice, PL · lot 0
153 474,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412287 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja Pałacu Dąmbskich w Wojniczu — etap 4 — powtórzenie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojnicz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Wojnicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-830

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6790108

1.5.8.) Numer faksu: 146790100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wojnicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojnicz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-61e783af-5c37-4a32-85e6-a3432b93939f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja Pałacu Dąmbskich w Wojniczu — etap 4 — powtórzenie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61e783af-5c37-4a32-85e6-a3432b93939f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412287

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371077

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.2.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 126360,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 4 etapu robót budowlanych w ramach inwestycji pn. „Rewitalizacja Pałacu Dąmbskich w Wojniczu” w następującym zakresie dotyczącym niniejszego postępowania:
3.1.1. Zakres 1. Wojnicz, Pałac Dąmbskich, 1874 r., Konserwacja techniczna wewnętrznych wypraw tynkarskich,
3.1.2. Zakres 2. Remont wypraw tynkarskich w obrębie klatki schodowej Pałacu Dąmbskich w Wojniczu
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ (Dokumentacja projektowa wraz z STWiORB). Oferent winien wziąć pod uwagę dokumentację projektową wyłącznie w zakresie określonym w przedmiarze robót (dokumentacja projektowa obejmuje szerszy zakres niż wydzielony w niniejszym postępowaniu 4 etap inwestycji).
3.3. Szczegółowy zakres prac znajduje się w Przedmiarach robót, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
3.4. Roboty budowlane prowadzone są przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków nieruchomych województwa małopolskiego pod numerem A-308 na mocy decyzji z dnia 20.10.1971 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45454100-5 - Odnawianie

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153474,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153474,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153474,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kompleksowa Obsługa Inwestycji Dawid Szlachta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382093959

7.3.3) Ulica: SIEDLEC

7.3.4) Miejscowość: Krzeszowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-065

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153474,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 62 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane