Sukcesywna dostawa tonerów, tuszy oraz pozostałych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i urządzeń drukujących wielofunkcyjnych

105 KRESOWY SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŻARACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412322
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412322/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 12:29
Lokalizacja
Żary, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19a7097e-e004-4cff-b76c-4eeb729f0331
Identyfikator
9281739120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Toner do drukarek laserowych/faksówWkłady barwiąceToner do fotokopiarek

Wykonawcy

2 przyznane

ŁUKASZ MOTARSKISłupsk, PL · lot 0
41 438,87 PLN
NETPRINT SPÓŁKA CYWILNA JERZY WASIELA, BARTOSZ SZOSTAKOŚWIĘCIM, PL · lot 1
84 168,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412322 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa tonerów, tuszy oraz pozostałych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i urządzeń drukujących wielofunkcyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 105 KRESOWY SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŻARACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970327974

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Domańskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Żary

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@105szpital.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.105szpital.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19a7097e-e004-4cff-b76c-4eeb729f0331

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa tonerów, tuszy oraz pozostałych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i urządzeń drukujących wielofunkcyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19a7097e-e004-4cff-b76c-4eeb729f0331

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412322

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038850/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Sukcesywna dostawa tonerów oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334028

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 105.KSzWzP SP ZOZ - DZP-2612-8/K/2026/KC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 174999,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Dostawa tonerów, tuszy oraz pozostałych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i urządzeń drukujących wielofunkcyjnych.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa tonerów, tuszy oraz pozostałych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i urządzeń drukujących wielofunkcyjnych, objęta częścią nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 6 a) do SWZ - Formularzu asortymentowo-cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 a) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30125100-2 - Wkłady barwiące

30125120-8 - Toner do fotokopiarek

4.5.5.) Wartość części: 60890,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Dostawa tonerów, tuszy oraz pozostałych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i urządzeń drukujących wielofunkcyjnych marki KYOCERA i marki OKI (oryginalne lub równoważne).

Przedmiotem zamówienia jest dostawa tonerów, tuszy oraz pozostałych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i urządzeń drukujących wielofunkcyjnych marki KYOCERA i marki OKI (oryginalne lub równoważne), objęta częścią nr 2 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 6 b) do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 a) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30125100-2 - Wkłady barwiące

30125120-8 - Toner do fotokopiarek

4.5.5.) Wartość części: 114109,70 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41438,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53003,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41438,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Atramento Łukasz Motarski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524727535

7.3.3) Ulica: ul. Stanisława Leszczyńskiego 8

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41438,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-25 do 2027-08-24

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84168,9 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207872,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84168,9 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NETPRINT SPÓŁKA CYWILNA JERZY WASIELA, BARTOSZ SZOSTAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120982154

7.3.3) Ulica: Unii Europejskiej 10

7.3.4) Miejscowość: Oświęcim

7.3.5) Kod pocztowy: 32-600

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84168,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-25 do 2027-08-24

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W postępowaniu przewidziano prawo opcji w wysokości 50%
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy