Przebudowa DP 4327E – budowa drogi dla pieszych i rowerzystów
Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412256
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412256/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 12:17
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60a66eec-5b00-4c35-aecd-f371d37a9903
- Identyfikator
- 7732093358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412256 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa DP 4327E – budowa drogi dla pieszych i rowerzystów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Św. Antoniego 41
1.4.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 44 7103314
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdptomaszowmaz.bip.wikom.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60a66eec-5b00-4c35-aecd-f371d37a9903
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412256
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00185257
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa DP 4327E – budowa drogi dla pieszych i rowerzystów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.
"Przebudowa DP 4327E – budowa drogi dla pieszych i rowerzystów". Długość odcinka objętego robotami wynosi 160mb.
1. Istniejący stan zagospodarowania terenu
Droga będąca przedmiotem zadania zlokalizowana jest w miejscowości Swolszewice Małe - powiat tomaszowski, województwo Łódzkie. Trasa biegnie przez tereny zabudowane miejscowości Swolszewice Małe w kierunku zbiornika Sulejowskiego. Na całym odcinku posiada nawierzchnie bitumiczną szerokości ok. 6,0m.
Tereny, na których będzie przebiegał przebudowa układu komunikacyjnego znajduje się uzbrojenia podziemne: wodociąg, sieć teletechniczna, siec energetyczna– teren uzbrojony. Obecnie układ komunikacyjny w dostatecznym stanie technicznym. Odprowadzenie wód opadowych odbywa się poprzez odpowiednie spadki na teren działki, rowy przydrożne.
2. Zakres robót objęty zamówieniem
Przewiduje się przebudowę układu komunikacyjnego DP 4327E w obrębie przejścia dla pieszych w rejonie skrzyżowania z drogą gminną - ul. Borki w celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogi powiatowej na odcinku o długości 160m. Na odcinku objętym zakresem zadania zostaną wykonane roboty drogowe. W ramach zadania planowany do wykonania jest ciąg pieszo-rowerowy, chodnik. Istniejące przejście dla pieszych zostanie wyposażone w aktywny znak D-6 wraz z pulsacyjną lampą ostrzegawczą. Zasilanie z układu solarnego z wbudowanym akumulatorem. W jezdni zostaną wbudowane punktowe elementy aktywne ze światłem pulsacyjnym, oznakowanie poziome w obrębie przejścia. Przebudowie w niezbędnym zakresie zostanie poddany zjazdy indywidualny. Poprawiony zostanie system odprowadzania wód opadowych i roztopowych z korony drogi poprzez odtworzone
i wyremontowane rowów przydrożnych.
Podstawowym zakresem robót jest:
- rozbiórka elementów drogi,
- zasadnicze roboty ziemne (korytowanie, wykonanie nasypów),
- wykonanie warstwy odsączającej,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
- przebudowa istniejących zjazdów indywidualnych,
- budowa chodnika, ciągu pieszo-rowerowego z kostki brukowej betonowej gr. 8cm,
- odtworzenie istniejących rowów przydrożnych,
- budowa aktywnego przejścia dla pieszych,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego
- wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
- opracowanie czasowej organizacji ruchu.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DM Dominik Matusiak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732482841
4.3.3.) Ulica: Dobra 16
4.3.4.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-200
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 229272 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00295179/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 229272 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |