Usługi społeczne w Gminie Kłoczew
GMINA KŁOCZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412346
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412346/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 12:34
- Lokalizacja
- Kłoczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad8401af-9475-4c54-93b3-89795282c365
- Identyfikator
- 5060026477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
2 przyznane
CE LINGUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
678 600 PLNCE LINGUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
1 634 360 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412346 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi społeczne w Gminie Kłoczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOCZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582240
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Długa 67
1.5.2.) Miejscowość: Kłoczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-550
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kloczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kloczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad8401af-9475-4c54-93b3-89795282c3651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi społeczne w Gminie Kłoczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad8401af-9475-4c54-93b3-89795282c365
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412346
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest dofinansowane w ramach realizacji projektu pn. Usługi społeczne w Gminie Kłoczew współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.5 Usługi społeczne Priorytetu VIII Zwiększanie Spójności Społecznej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320164
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1078451,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych dla osób wymagających wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które ze względu na wiek, stan zdrowia lub sytuację życiową, w tym brak wsparcia ze strony rodziny lub osób bliskich, nie są w stanie samodzielnie zaspokajać podstawowych potrzeb życiowych.Usługi będą realizowane w miejscu zamieszkania uczestników projektu, z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia oraz sytuacji życiowej.
Celem realizacji usług jest poprawa jakości życia osób niesamodzielnych, zwiększenie dostępności usług społecznych na poziomie lokalnym oraz rozwój środowiskowych form wsparcia.
Organizacja i sposób realizacji usług
1. Usługi będą świadczone średnio 7 dni w tygodniu
a) 7 dni w tygodniu przez 104 tygodnie
b) Średnio 10 godzin w tygodniu dla uczestnika, z możliwością elastycznego dostosowania harmonogramu do bieżących potrzeb uczestników projektu.
c) łącznie 1040 godz. wsparcia/uczestnika
2. Wykonawca zobowiązany będzie do zaangażowania co najmniej 5 opiekunów realizujących usługi na podstawie umów cywilnoprawnych lub innych dopuszczalnych form zatrudnienia.
3. Liczba osób objętych wsparciem - 15 osób (oraz ich rodzin) potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
4.5.5.) Wartość części: 678600,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami (OzN), mających na celu zapewnienie stałego lub okresowego wsparcia uczestników projektu w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, zwiększenie ich samodzielności, aktywności społecznej oraz poprawę jakości życia.Usługi będą realizowane w miejscu zamieszkania uczestników oraz – w zależności od indywidualnych potrzeb – również poza miejscem zamieszkania, w zakresie niezbędnym do aktywnego funkcjonowania społecznego, zawodowego lub edukacyjnego uczestników.
Wsparcie musi być świadczone z poszanowaniem godności, autonomii, prywatności oraz prawa uczestników do samostanowienia i podejmowania decyzji dotyczących własnego życia.
Organizacja i sposób realizacji usług:
1. Usługi będą świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje, doświadczenie lub przygotowanie odpowiednie do realizacji usług asystenckich.
2. Wykonawca zobowiązany będzie do zaangażowania co najmniej 10 asystentów realizujących usługi na rzecz uczestników projektu.
3. Usługi planuje się realizować przeciętnie:
a) 5 dni w tygodniu przez 104 tygodnie
b) Średnio 2 godziny dziennie dla uczestnika, z możliwością elastycznego dostosowania harmonogramu do bieżących potrzeb uczestników projektu.
c) łącznie 1040 godz. wsparcia/uczestnika
4. Liczba osób objętych wsparciem - 35 osób z niepełnosprawnością (oraz ich rodzin) potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
4.5.5.) Wartość części: 1634360 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 678600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 823680 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 678600 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CE Lingua Sp.z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783144332
7.3.3) Ulica: Młyńska 9/1
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-469
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 678600 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-06-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1634360,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1921920,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1631360,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CE LINGUA Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783144332
7.3.3) Ulica: Młyńska 9/1
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-469
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1634360 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-06-30| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |