Zakup i dostawa sprzętu zasilającego - agregat mobilny

GMINA RADZIONKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412330
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412330/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 12:32
Lokalizacja
Radzionków, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4dd08a64-fcf7-4d2c-bfa6-a51fb887902e
Identyfikator
6452507545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412330 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu zasilającego - agregat mobilny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIONKÓW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258807

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimia 42

1.4.2.) Miejscowość: Radzionków

1.4.3.) Kod pocztowy: 41-922

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.4.7.) Numer telefonu: 323887106

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radzionkow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzionkow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dd08a64-fcf7-4d2c-bfa6-a51fb887902e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412330

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00571256

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup i dostawa sprzętu zasilającego - agregat mobilny

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego przeznaczonego do mobilnego użytkowania, służącego do awaryjnego zasilania urządzeń i obiektów Zamawiającego. Agregat może być zabudowany na przyczepie transportowej albo dostarczony jako osobny zespół prądotwórczy, wraz z przyczepką transportową, przystosowaną do jego przewozu. Obie konfiguracje są równoważne pod względem funkcjonalnym, pod warunkiem że spełniają minimalne wymagania techniczne.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia (minimalne warunki techniczne) określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-20

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6452544977

4.3.3.) Ulica: ul. Kużaja 17

4.3.4.) Miejscowość: Radzionków

4.3.5.) Kod pocztowy: 41-922

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 88307,85 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00104831/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-16

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 88307,85 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy