Modernizacja krytycznej infrastruktury informatycznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu wraz z usługami wdrożeniowymi i utrzymaniem.

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412343
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412343/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 12:34
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d5afbc5-ed27-40b0-a5a6-33e20d471904
Identyfikator
8992228100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412343 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Modernizacja krytycznej infrastruktury informatycznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu wraz z usługami wdrożeniowymi i utrzymaniem.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290096

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: pl. Ludwika Hirszfelda 12

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 53-413

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@dcopih.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dcopih.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d5afbc5-ed27-40b0-a5a6-33e20d471904

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412343

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 768714-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

(KPO) „Poprawa jakości i dostępności usług zdrowotnych poprzez cyfryzację, integrację systemów i Nr postępowania: ZP/PN/88/25/NIT/JOK Strona 4 z 38 rozwój cyberbezpieczeństwa w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii” nr KPOD.07.03-IP.10-0149/25.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja krytycznej infrastruktury informatycznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu wraz z usługami wdrożeniowymi i utrzymaniem.

Umowa dla części nr 7

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie nr 7 - Centralne repozytorium danych plikowych i obiektowych.

3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

6 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Comtegra S.A

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3698779,74 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 187833-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 972410,94 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy