Dostawa części zamiennych do autobusów szynowych SA139
KOLEJE WIELKOPOLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412349
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412349/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 12:35
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58c57488-6c24-45bd-8798-ff7c7756cf57
- Identyfikator
- 7781469734
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Części lokomotyw lub taboru kolejowego
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412349 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa części zamiennych do autobusów szynowych SA139
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: KOLEJE WIELKOPOLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301362581
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Składowa 5
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-897
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@koleje-wielkopolskie.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://koleje-wielkopolskie.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - usługi transportowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58c57488-6c24-45bd-8798-ff7c7756cf57
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412349
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 209-717227
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa części zamiennych do autobusów szynowych SA139
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa części zamiennych do autobusów szynowych SA139 - moduły
3.9.) Główny kod CPV: 34631000-9 - Części lokomotyw lub taboru kolejowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-184.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540311775
4.3.3.) Ulica: ul. Zygmunta Augusta 11
4.3.4.) Miejscowość: Bydgoszcz
4.3.5.) Kod pocztowy: 85-082
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 259493,10 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 14-42809
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 259493,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
W związku ze zwłoką w realizacji zamówienia naliczono karę w kwocie 848,52 zł. Podstawą naliczenia jest § 7 ust. 1 lit.a) Umowy tj. "a. w przypadku zwłoki Sprzedawcy w dostarczeniu Towaru zgodnego z Umową - w wysokości 0,25% wartości netto tej części Zamówienia, która nie została zrealizowana w Terminie Realizacji, za każdy rozpoczęty Dzień roboczy zwłoki".| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Dostawy |